Güven bittiğinde her şey biter mi?

Güven bittiğinde her şey biter mi?
Ya da güven kırıldığında tekrar telafi edilir mi?

Güncellemeler:
güncel

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Edilir ama zor güven en önemli his. Kendimce güvenemediğim birisine telafi etse de güvenmem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güven, cam gibidir. Bir kere çatladı mı yerine yenisi gelmez. Tamir etmeye çalışsan da nafiledir. Çünkü o çatlayan yer daha da büyüyecektir ve durdurulamaz bir hal alacaktır. Onun için kimsenin güvenini yıkmamak lazım.

0|1
    0|0
    • Eig

Telafisi olmayan tek hata güvenini bitirmek karsı tarafın sanırım

• haklısın :) güzel yorumun icin tesekkurler

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 17

• Edilmez arkadaşlık, aşk her türlü ilişki güvene dayanır ve güven kırıldığında asla onarılmaz şimdi gelip sen hiç kırık bir bardaktan su içer misin demeyeceğim ama bir bakıma öyle

0|1
    0|0
  • Biter. Telafisi yok :)

0|1
    0|0
  • Bence biter ve telafisi olduğuna inanmıyorum. Sarsıldığında bile toparlanması çok zorken kırıldığında imkansız.

0|1
    0|0
  • evet güven ruh gibidir terk ettiği bedene geri dönmez

0|1
    0|0
  • Biter..

0|1
    0|0
  • Güven yoksa sadece sevgi yetmez, biter

0|1
    0|0
  • Bitiyor ya eskisi gibi mutlu olmuyorsun

0|1
    0|0
  • Biter

0|1
    0|0
  • Edilmez. biter , bidaha duzelmez.

0|1
    0|0
  • Biter ama bitmez

0|1
    0|0
  • Güven bitti mi her şey biter telafisi yok.

0|1
    0|0
  • Biter sanırım tekrar güvenmek zor

0|1
    0|0
  • Telafisi yok. ben 3 sene bu şekilde geçirdim hayatımı , hatta 4 ama son yılı pek sayma. güvenimi ilişkimizin daha ilk 2. haftasında yok etti. ama çok aşıktım kendimden çok sevdim (hala öyle) ve umut ederek devam ettim. düzelir mi acaba düzelecek mi diye diye. sonra paranoya başladı. telefonunu kurcaladım maillerine varana kadar kontrol altına aldım. tabi benim gözümden hiçbir şey kaçmayacağını kabullendikten sonra düzeltti kendini. ama benim güvenim geri geldi mi? hayır paranoyam devam etti hep kontrol ettim hep şüphelendim. sonunda ayrıldık. ama ayrılamadık şimdi anlatamıcam onu uzun hikaye ama daha geçtiğimiz cumartesi yeniden tescil ettim ona güvenemeyeceğimi. yine yakaladım haltlarını.
    bu tarz durumlar yaşayanlara tavsiyem defedin gitsin güveninizi kim yok ettiyse. sonra benim gibi paranoyak bir şeye dönüşürsünüz.

0|0
    0|0
  • Çok zor :/ daha guvenmeyebilirim

0|1
    0|0
  • Bidaha toparlanılması çok zor be

0|1
    0|0
  • biter

0|1
    0|0
  • Biter