Bazı insanlar beni çok sıkıyo bu beyinle nasıl yaşıyor dediğim çok insan var?

Bazı insanlar beni acayip sıkıyo bu beyinle nasıl yaşıyor dediğim çok insan var sizinde var mı?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• beyin her canlıda varda her canlı kapasitesine göre kullanıyor.. ne yazık ki bu son zamanlarda insan görünümlü çok yaratık var.

0|0
    0|0
  • Bu beyinle değil de beyinsiz nasıl yaşıyor dediklerim var benim.

1|0
    0|0
  • hor görme garibi.. kimbilir ne derdi vardir..

0|0
    0|0
  • Var cok sukur ama ben sıkılmiyor egleniyorum

0|0
    0|0
  • eeee soru edatı nedir?

0|0
    0|0
    • Ayrıntıların sonuna ekledim okumadın sanırım

• Konuşmaya başladıktan 1-2 dk sonra anlaşılıyor o boş insanlar zaten , bir daha da muhattap almıyorum kendilerini. Uğraşamam yani..

0|0
    0|0
  • baızsını elinden tutup annesine babasına götürüp bu çocuk olmamış diyesim geliyorum :)

0|0
    0|0
  • Elbette var lakin düzeltemeyeceğim işe kalkışmam o yüzden öyle kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • sen öldür onları

0|0
    0|0
  • yok benim etrafımda herkes kültürlü :D

0|0
    0|0
  • Ee napıcan herkesi olduğu gibi kabul edicez

0|0
    0|0
  • Al bende de o kadar. ölseler ne güzel olur.

0|0
    0|0
  • evet şu an sorusuna yorum yazıyorum:)

0|0
    0|0
    • Ben soruyu senin için sormuştum zaten kendini biliyosun hemen yorum yapmışsın :)

• Herkez değil herkes diye yazılır önce yazı yazmayı öğren. Sorduğum soruyu hemen üstüne alındığına göre sen kendini zaten analiz etmişsin benim laf söylememe gerek yok şimdi son lafı söyleme çabasınada girersin söylede içinde kalmasın :)

• laf ebesi seni :) hayatındaki herseyı dogru yapıyormus gıbı laf cambazlığı yapıyor bana :) hadsizzzz :D

• bir çok insan var çevremde eskiciye verip yerine leğen çamaşır mandalı falan alsam dediğim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...