Hayatınızı dolu dolu yaşamak i̇çin neler yaparsınız?

Hayatınızı istediğniz yönde yaşamak adına neleri yaptınız, neleri göze aldınız ve alırsıniz?

1|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımı istediğim yönde yaşamak için kendime güvendim, hayatı sevdim ve her günümü boş geçirmemeye çalıştım. Daha da iyi bir hayat yaşamak in göze alacağım çok fazla şey var. Bakalım. Daha dolu bir hayat yaşamak için elimden geleni yapacağım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla İzmir'de ki arkadaş ortalık burada olsa rüzgar sörfü yapmak, öğrenmek isterim..
    Denize girip, balık tutup, yüksek yerlerden sabahtan akşama kadar salto atmaya çalışmak, akşamları da bar, kulüpe gidip dans etmek beni eğlendirir..

Bir kısmını 19-20-21 li yaşlarda yapmıştım ama arkadaşlarımın çoğu evlendi :)

0|1
    0|0
    • Aynen arkadaşlar evlenince insan eksik kalıyor biraz çok kötü bir durum

• pezevek denmesini göze aldım mesela kimin ne dedigi umurumda dgil
    barda calısıyorum Hapcısı keşi hepsiyle ugrasmak zorunda kalıyorum nedenmi borcum var niyemi borcum var Birine güvenip yola cıktım lanet olsun ama hala dersimi almadım cnki istedigim hayatta bu olmazsa olmaz

0|1
    0|0
  • Gezer tozarim

0|1
    0|0
  • kimseyi umursamayın kahpeler nede olsa sizi umursamıyor yoksa hayatınız biter ruhunuz duymaz

0|1
    0|0
  • Hayallerimi gerçekleştirmek için çabalarım.

0|1
    0|0
  • çokça mallık

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım. 10-12 sene evvel bir imparatorluk gibiydik. O zamanlar 7-8 yaşındayım. Babam zaten zengin. Memleketin en varlıklı ailesiyiz. Türkiye'de sınırsız itibarımız vardı. Özetle babam iş adamıydı. Neyse zaten küçüğüm paramızda var, elimden bir şey de gelmiyor, öylece yaşıyorduk. Aşağı yukarı 11-12 yıl oldu iflas edeli. Çocukluğumu yarım bıraktım, yaşayamadım, yaşattırmadılar, hayallerimi geride, mazide bıraktım. Mecburdum, şartlar bunu gerektiriyordu. 10 yıl boyunca ezik gibi açlık içinde geçirdim. Babamdan başka kimsem yoktu. Gerçi hala yok. Sahtekar akrabalarıma inanmıyorum. Şu an toparlanmaya çalışıyoruz. Ve Allah'ın izniyle 2 yıl sonra önümüzü Allah'tan başka kimse tutamayacak. Eski günlere döneceğiz İnşallah hayırlısıyla. Yalnız çok bedel ödedik babam ve ben. Çoğu insanın kaldıramayacağı şeylerden. Evet, hayallerim değişti. Hayatım değişti. Çevrem değişti. Ama Allah'ın üstüne yemin ederim ki sağlığım bozulmazsa bu memleketimde sayılı insanlardan olacağım parasal olarak tabii ki. Hayatta ne isteyip te elde edemediysem sağlığım bozulmazsa Allah'ta önümü açık tutarsa hepsini yapacağım. Dünyada bir çok şeyi tadını alacağım. Dolu dolu yaşamakta kararlıyım çünkü çok bedel ödedik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...