Kimin yüzünü kara çıkardınız?

"Senden bir halt olmaz, sen bunu asla başaramazsın, 100 yıl geçse o kafa yine aynı kafa"... Bu cümleleri hiç duyup da hırs yaptınız mı ve hırsınız sizi başarıya mı, yoksa aşağıya mı taşıdı? Hayatınızda bu türden anınız oldu mu? Şu anki konumunuzu neye borçlusunuz?

1|1
7|14

En İyi Kız Görüşü

• bir ara 110 kiloydum ailem xahil herkes dalga geçerdi benim de bide teselli edecekler ya güya yüzün güzel derlerdi. Okulda dalga geçerlerdi. İlk önce spora başladım ilk ay 12 kilo verdim sonra 7 ay içinde 73 kiloyum. Herkes şimdi gıpta ediyorlar. Yüzüme bakıp dalga geçen erkekler şimdi arkamdan ağızlarını akitiyolar ve Şu an egolu bir insanım

0|1
    0|0
    • Egoist olma sadece yaptıklarınla seni övsünler Başarın güzel sana fayda sağlayacak başarıların olsun her daim

En İyi Erkek Görüşü

• Evet..
    Amcam benim için "bundan adam olmaz!" demiş..
    Ben okudum iyi bir meslek sahibi oldum, iyi bir çevrem var..
    Elhamdulillah insanlar arasında örnek gösterilen birisi oldum..
    Şimdi ise çocuklarını benimle yarıştırıyor..

Severim amcamı, çocuklarını da.. İnşallah geçerler beni..
    Ama haksız çıktığını kendi de biliyor.. ;)

#Vesselam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kimsenin

0|1
    0|0
  • Hırslı değilim, ailemin yüzünü kara çıkarıyorum sürekli.100 alsam neden 101 almadın diye soracak ailem var asla tatmin olmuyorlar. Sınıf birincisi okul ikincisiyim, okulda birinci olmadıktan sonra ne anlamı var diyorlar. Oyüzden onları hiç takmıyorum.

0|1
    0|0
  • Bana bu güne kadar ailemde çevremde dahil hiçkimse senden bir halt olmaz bunu başaramazsın demedi genelde ben yapamam dediğim şeylerde bile sen yaparsın dediler

0|1
    0|0
  • Kimsenin

0|1
    0|0
  • Hırslı biri olamadım hiç bir zaman. O lafları uzaktan uzaga duydum evet ama kendim için bişey başarıp onları utandırdım onlar için degil yani

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Akrabalarımın.

0|1
    0|0
  • kimsenin

0|1
    0|0
  • Kimsenin Allaha şükür

0|2
    0|0
  • Daha o konuma gelemedim

0|1
    0|0
  • geçen yaz biri boğuluyodu onu karaya çıkardım sayılırmı

0|1
    0|0
  • Hiç kimsenin

0|1
    0|0
  • Ekmeğin yüzünü :D

0|1
    0|0
  • Kimsenin. herkes kendininkini zaten çıkartıyor. Başkasına ihtiyaç duymadan. Er ya da geç dostum

0|1
    0|0
  • Dediler hırs yaptım ve başaramadım, haklıymışlar:)

0|1
    0|0
  • Ablamin 😢😞

0|1
    0|0
  • kendi yüzümü adamlar haklı çıktı

0|1
    0|0
  • Babam hep der senden bir halt olmaz gerçi bir şey yapmadım ama yaranamadım arkadas

0|0
    0|0
    • ahaha bişey yapmadığından :D

• sorma arkadas ya valla hayat gülmüyor bu sebepden dolayı bide fakir olmakla bastan kaybettik sana söyliyim kendin fakirsen ailenden medet umma bir hayatın kazıgıda bu oldu bana

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...