Bu erkekler niye bu kadar?

Ya şu erkekler niye bu kadar pislik karakterlisiniz anlamıyorum ya laf attınız hadi okey baktınız okey alıştıkta ya yolda dondurma yiyorum dondurmaya bana odaklanmalar yalarn lafları ya ne kadar iğrençsiniz ya gerçekten yeter niye böylesiniz siz

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu sebeple dışarda dondurma yemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok haklısın sonuna kadar haklısın. Lafım siz kadınların sokakta dondurma yemelerine karşı da değil sizin de en doğal hakkınız bu erkeklerden hiç bir eksiğiniz yok hatta çok daha fazlanız var, ama sizde bu şerefsiz namussuzlara laf vermemek adına birazı daha dikkat edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Sana soru yolda kaç erkele karşılaşıyorsun ve kaçı sana bu şekilde laf atıyor

0|0
    0|0
  • Genelleme yapman yanlış.

0|0
    0|0
  • onlar adına ben özür dilerim , bozma moralini kardeşim olmak parayla değil ondan böyle oluyo

0|0
    0|0
  • genelleme yapmasak

0|0
    0|0
  • Niye tüm erkeklere suç atıyorsun hiç doğru değil kötü iş yapan bayanlar var bizde hepsini aynı kefeyemi koyalım dimi ama topla arkadaşlarını alın elinize sopa laf atana hücum hepsine değil :)

0|0
    0|0
  • Kufur et sende

0|0
    0|0
  • Bütün erkekleri aynı kefeye koyma

0|0
    0|0
  • laf sokmayı öğren sok bırak içlerinde patlasın

0|0
    0|0
  • bizim suçumuz ne nie bütün erkekleri genelliyosun

0|0
    0|0
  • Ben öyle değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Varya sen laf atandan daha betersin çünkü onlar iç düşüncelerini iğrenç bir sekilde disa vurmus fakat sen derumu bilip devam etmişsin

0|0
    0|0
  • Gecen yaz marketten dondurma aldım çıktım az ilerde benin yaşımda çocuklar vardı gel benim kini yala dedi biri üstelik kapalı bir bayanım ve öyle makyaj yapmm usturuplu giyinirim bisey dyemdm hızla uzaklstım oradan

0|0
    0|0
Yükleniyor...