Uzun ilişki arkasına evlenenlerin sebebi nedir?

Soru başlığından yanlış anlaşılma olmasın, uzun ilişkiyi yaşadığı kişiyle evlenmeyi kastetmiyorum. Şöyle ki:
Örnek olarak iki insan birbiriyle 8 yıl çıkıyor ve ayrılıyorlar, içlerinden biri 8 ay sürmeden başkasıyla evleniyor. Bunun çok örneğini gördüm etrafımda. Genelde de hanımefendiler daha çok yapıyor bu işi. Sanırım bizim kendimize gelmemiz biraz daha uzun sürüyor ya da benim etrafımdakiler de kadınların bunu yapması daha fazla geldi tesadüfen. Sizce sebepler ne olabilir bunu yapmakta? Acaba tamamen tesadüfi olarak 10 yıl çıktıktan sonra karşılaştığı ilk kişi hayatının aşkı mı oluyor? Yoksa inat olsun diye bile biriyle evlenilebilinir mi? İki ucu değişik değnek gibi bir durum, cevapları bekliyorum :)

Not: Sorduğum sorunun kendi hayatımla bir alakası yok, başka bir forumda gördüm, buradakilerin de cevabını merak ettim :)

Güncellemeler:
Güncel!
Güncel.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seneler geçirdiğin birinin seni bırakıp gitmesi çok zordur. Onun yerinide illaki biri dolduracaktır geçmişi unutmak için kızda ona bağlanıyor ve bir daha aynı şeyleri yaşamamak için evleniyor.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...