Yüce Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü sevmeyenler varmış. Siz?

Evet arkadaşlar sorum bu. Cevaplarsaniz sevinirim. Detaaaaaaaaaaay

• Evet seviyor, destekliyorum.
    72% (13)59% (13)65% (26)Oy Ver
  • Hayır.
    28% (5)41% (9)35% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatında hiç savaş ve gavur zulmü görmemiş insanların Atatürk'ü sevmemesi normal..
    Cahhiller tabi.. Nereden bilecekler ki ATAM'ın kıymetini?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Profil resmimdende anlaşıldıği gibi seviyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Severim

1|0
    0|0
  • sevmem ama saygı duyuyorum artı zekasını her zaman taktir etmişimdir neden se o kadar çok sevemiyorum yani sempati duyurmak derler ya o olmuyor işte

1|0
    0|0
    • Herkesin düşüncesine saygı duyarım. Sempatı duyamayabilorsin herkes farklıdır sonuçta. Cevapladigin icin tesekurler

• rica ederim
      ben teşekkür ederim ederim asıl
      bu görüşümü gizleyip çekin meden açıkladığım herkes genelde yargılıyordu

• Yüce derkn

3|0
    0|0
  • sevmiyorumm

2|0
    0|0
    • Neden? Lütfen cevapla bu konu hakkında kendimde bilgilenmek, bildiklerimi söylemek istiyorum. Belki bu şekilde ne dogru ne yanlis anlayabiliriz.

• Tekke ve zaviyeler insanların din duygularıyla oynadığı için kapatıldı. Harf inkılabi halkın %90 i okuma bilmedigi icin yapildi ve harf inkilabi sayesinde halkın çoğu yeri okuma yazma ögrendi. Arapça harflerin türkçeye karşılığı tam olmuyodu ve bu da zorluk çıkarıyodu. Şapka ise medenileşmek içindi. Gelişmiş ülkelere yaklasabilmek icin medenilestirildi. Ezan hakkında bilgim yok ama onun da mantıklı bir açıklaması vardır elbette

• :D bunlar mantıklı bir açıklamamı ki :D şapka medeniyeti mi getirdi bize ne ereği vardı medeniyert diyerek onca alim asıldı bu da mı medeniyetti sırf dini için şapkayı kabul etmeyen insanlar asıldı medeniyet için öyle mi :D harf inkılabı olduu onca insan birden 1. sınıf çocuğu gibi oldu onca alim hiçbir şey bilmiyor oldu harf inkılabıyla. Kaldı ki ezanı türkçeleştirmenin ne gibi bir mantıklı açıklaması olabilir ya yaapmaa :D Atatürk müslüman değildi biliyor musun bunu mesela

• Yeni türedi o sevmeyen tipler. Bu hükümetin gitmesiyle onlarda kaybolur gider.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorm

2|0
    0|0
  • Evet seviyor, destekliyorum.

0|0
    0|0
  • Bize Atatürk yazarken gizlenmeyi yaptıranlar utansın :'(

Atatürk sevilmez mi? Fatih Sultan Mehmet sevilmezse Atalarımız ama ülke kurtaran Atatürk...

0|0
    0|0
  • Ben seven biriyim lakin internette öyle bir yansıtıyorlarki bir kaç belge vs. birşeyler gösterip, resmen soğumaya başladım gibi oldum.
    Düşün yani. Atamıza baya bir saldırı var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...