Aldattığı için öldürülen kaç erkek var?

Bu sitede "eşiniz sizi aldatsa ne yaparsınız" temalı sorularda erkekler genelde öldüreceğini söylüyor. Üçüncü sayfa haberlerine bakınca yalan söylemediklerini görebiliriz.

Peki bu sayıda katil kadın var mı?

Utanmadan hala Türkiye'de kadınlara pozitif ayrımcılık var diyenler var, şaka gibi.

1|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma sapan görüşler yazmışlar. Ne aldatan kadın öldürülmeli ne de erkek. Gidersin yüzünü bile görmeden dava açarsın boşanırsın. Bu kadar basit. Ne öldürmesi ya. İşlerine geldiğinde müslümanız demeyi biliyorlar ama Öldürmeyin! emrini salladıkları yok. Türkiye'de gerçek anlamda ezilen kadınlardır. Bu hep böyle olmuştur. Bunun çok farklı sebepleri vardır. Tamam aldatılmayı kimse kabul edemez ama bunu öldürmeyle çözemez de. Aldatılıyor musun? Git yasal hakkını kullan boşan. Her iki cins içinde bu geçerli. Ben insanım diyen biri hiç bir cana kıymaz. Boşu boşuna eğitim alan toplumla karşı karşıyayız. İnsanların çoğunluğundan bu yüzden nefret eder duruma geldim. Çok fazla şöylenecek şey var ama anlamazlar kardeşim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kimse kimseyi aldatmasin

0|0
    0|0
    • Soruda cinayet değil de aldatma gözünüze batıyor ya nasıl insanlarsınız

• bazi insanlar sorunlu oldugu için altadilinca gozleri dönüyor... ve ülkede kadin cinayetleri bu yüzden fazla sizde insalari bilip bilmeden yargilarken dikkat edin

• Cinayet işleyen bir insanı tabii ki yargılayacağım hasta mısın?

Erkekler Ne Diyor 7

• gelişmemiş ülke işte..

2|0
    0|0
  • Adam gibi bosanip ayrilsin insanlar kimse aldatmasin ve oldurmesin. Aldatan kalitesiz bir insan için cezaevi mi? Aptallik

1|0
    0|0
  • var aldatıldğı için öldürülen erkekte var ama asıl sorun bu değil asıl sorun niye biriyle ilişki içindeyken başkalarıyla sevişiyorsunuz aldatıyorsunuz asıl sorun bu neden eşinize sevgilinize ihanet etmek bu kadar basit geliyor size madem sevmiyorsunuz niye berabersiniz

0|0
    0|0
    • Aldatmayı savunmuyorum, cinayeti eleştiriyorum. Aldatmak büyük bir suç ama hiçbir şey cinayete bahane olamaz. İnsan olun.

• ULAN KADINLAR ALDATILINCA NEDEN ÖLDÜRMÜYOR O ZAMAN?

• öldürenlerde var nerden biliyorsun ve lafı yanlış anlamadığına eminmisin sen ben burda öldürmeyi savunmuyorum buna iten hataların yapılmaması gerektiğini savunuyorum sokakta sevdiğini öldüren hayvanoğlu hayvanlar var evet ama eleştirmekle bir bok olduğu yok buna çözüm gerek

• Kimin kimi öldürdüğü umrumda değil AKP'yi seçip ataerkil toplum yapısını seçen halk düşünsün, oy atanlar da gebersin, tecavüze ugrasın umrumda degil.

0|0
    0|0
    • AKP'ye kafam girsin de akp'den önce anaerkil miydik?

• Kadına şiddet oranları %1800 arttı Akp'den sonra. Bu ülkeyi 1950'lerden sonra hep dinciler yönetti o yüzden hiçbir zaman kadın erkek eşit görülmedi. Bunda sadece hanzo erkeklerin değil toplumda ki kadınların da suçu var.

• Akp zamanında daha açık yaşanır oldu, eskiden de farklı değildi.

• aldattığı için değilde... aldatıp kırığıyla birlikte olup öldüreten kadın var sayısı bellisiz saçma sapan konuşmayın.

0|0
    0|0
  • Hiç yok. Kadın çok ama

0|0
    0|0
  • E ne yapacaklar, "çağdaş" bir şekilde kabullenecek mi yani? Allah kimsenin başına vermesin.

0|0
    0|0
    • Vahşiliği bu kadar benimsemiş bir topluma ne anlatsan boş. Eğitim yok sizde.

• @Soran Kaç saattir hakaret eden sensin tatlım kafayı mı yedin :D

• Ya işte herşeyin suçlusu kadın değil ama. Bebeklere bile tecavüz eden erkekler varken şimdi kadın istemese hiçbişey olmaz diyemessinki. Adamda kendini kullandırmış oluyo hem benim gözümde. Sonuçta kadın oros puysa o da sırf keyfine bakıp gider ayni erkeğin yaptığı gibi.

Kızlar Ne Diyor 4

• Yokk.

0|0
    0|0
  • Az olsa bile vardır

0|0
    0|0
  • AYNEN!!!

0|0
    0|0
  • Kadınlarda öldürmeli bence

0|0
    0|0
    • Ya da kimse öldürmesin, nasıl fikir?

• Aldatanı illa öldürmek mi gerekiyor neyin kafası bu?

• Aldatmak yerine ayrışmayı tercih etse insanlar? Öldürmeyi savunmuyorum tabiki yanlış fakat aldatmamayıda öğrenmeli insan ayrılır biter.

Yükleniyor...