Gayim, günah olduğunu biliyorum. Allah'la arama neden giriyorsunuz? Siz hiç yanlış yapmıyor musunuz? Haklı değil miyim?

Gayim diye bana sövme hakkını nereden buluyorsun? Beni eleştirmeye, kınamaya ne hakkın var. Sen zina yapıyorsun bununla övünüyorsun ama bana gelince hakaret ediyorsun. Zina yapınca ya da başka bir günah işleyince tepki almıyorsun. Gay olunca dünyanın en aşağılık insanı sensin. Eşcinsellik günahta zina sevap mı? İkiside büyük günah değil mi? Allah'la arama girmeye ne hakkın var. Senin her yaptığın şey doğru mu? Hiç mi yanlışın yok? Başkalarını eleştirmeden önce aynada kendinize dönüp bir bakın. İğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın. Evet gay olmak günah ama senin yaptıklarında günah. Adamın birine düzgün konuşuyorum ama o ne yapıyor üslubunu bozup sövüyor. Haklı değil miyim?

Güncellemeler:
Günahsa bile bu benim sorumluluğum czasını ben çekeceğim, siz değil

1|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Toplum baskısıyla utanıp, sıkılmak, gizlemek yerine böyle özgürce düşüncene sahip çıktığın için sadece tebriği hakediyorsun bence.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Günah değil boşver milleti onlar her günahı işleyip başkasını eleştirir anca

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Haklısın ve ne yazık ki ömrün boyunca insanların kendilerini hiç alakadar etmeyen bu konu yüzünden, sana saldırma hakkını bulduğuna şahit olacaksın. tek suçun yanlış topraklarda doğmuş olmak.

Şu anda empati isteği içindesin, ama zaten seni anlamak için çaba sarf edebilecek kadar vicdan sahibi olsalar, sana saldırmazlardı da.

kötümser bulabilirsin beni, ama insanlardan umudumu keseli çok oldu ne yazık ki.

0|1
    0|0
  • Yapilan günahlar kisi ve Allah arasinda. Allah afeder, ama kirdigin kalple girdigin kul hakkina Allah karismaz... Ben seni kinamiyorum.

0|1
    0|0
  • Elestirmem herkesin kendi hayati kendi tercihleri başkasının günahı da beni baglamaz sen böyle mutluysan bu kimseyi de ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Bosver oyle insanlari. Turkiye oyle insanlar yuzunden gelismiyo zaten. Herkes kendi gunahina baksin. Kimse kimsenin hayatina karisamaz

0|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz (efsane yorum ya ) bu röportajı bilenler cevabı sevsin :)

0|1
    0|0
  • Gay olmakla diğerleri bir değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir ton şey yazdım ve sildim. Boşver sen insanlar böyle ön yargılı. Neden nasıl ne için gay olduğun önemli değil. Sana ıyy demeyi marifet zannediyorlar takma.

0|1
    0|0
  • Senin hayatın seni ilgilendirir. Ama uyarmakta Müslümanın en önemli görevlerinden biri.

0|1
    0|0
  • Kardeşim günahsa senin günahın zaten kimseyi ırgalamaz

0|1
    0|0
  • Hocam her zaman çuvaldızı kendime iğneyi başkasına batırırım. Gay olmana üzüldüm. Yolun başındayken vazgeç bu işten. İş işten geçmeden.

0|1
    0|0
  • Haklısın ve eşcinsellik günah değil unutma bunu Allah herkesi sever mademki o yarattıysa günah olmaz

0|1
    0|0
  • 1. Allahla senin arana girmiyoruz. Şeytanla senin arana giriyoruz

2. Livata zinadan da büyük günahtır

3. Allah lut kavmini sırf bu yüzden katletmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...