Babama kızlar tatile gidiyorum dedim sevgilimle gidicem babamı nasıl inandırcam orda kızların olduğuna;?

Babama kızlar tatile gidiyorum dedim sevgilimle gidicem babamı nasıl inandırcam orda kızların olduğuna;? Babama kızlar tatile gidiyorum dedim sevgilimle gidicem babamı nasıl inandırcam orda kızların olduğuna;?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seni bu yaşına kadar getirmiş, senin için çabalayıp didinmiş, senin mutluluğun için, huzurlu yaşaman için elinden geleni yapan adamı kandırmak istiyorsun öyle mi? Yazıklar olsun beee.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• orada bol bolll kızlarla resim çekin gelince gösterirsin şu merve bu leyla bu semra gibi ;D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Babanı kandırma :( . Düşünsene annesin ve çocuğun seni kandırıyor. Kızın kim olduğu belirsiz bir adamla tatile gidiyor. Hiç üzülmez misin, endişe etmez misin? :(((

1|0
    0|0
  • bir baba zaten kızını kızlarla bile tatile gönderiyorsa bayağı bayağı kavastır zaten, kızından ne bekliyosun :D

1|0
    0|0
  • Uzaya çıkmıyorsanız her yerde kız var benim bildiğim. (Jüpiter'de de güzel kızlar var diye duymuştum gerçi.) Biraz kaynaşır arkadaş da edinirsin hem.

0|0
    0|0
  • Kızlarla gidersen inanır.

0|0
    0|0
  • yok mu samimi kız arkadaşın onları kullanarak seni gidi yaramaz

0|0
    0|0
  • Sevgilin cukunu kestirsin birde peruk o zaman olur

0|0
    0|0
  • Yanacaksın

0|0
    0|0
  • Sevgiline yazma tak
    Görüntülü ara sonra :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Utan utan

0|0
    0|0
  • Arkadaşına arat annenleri senin için yalan söylesin

0|0
    0|0
  • Babalar anlar

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma babalar çok kurnaz bak ben yaşadım o kadar plan yaptık adam başka yerden yakaladı bizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...