Evlendikten sonra eşinizin anne ve babasıyla aynı binada oturur musunuz?

tiaSena
Eşinizin ailesinin mütevazi, anlayışlı ve iyi insanlar olduğunu varsayın. . Lütfen sebeplerinizide belirtir misiniz?
Evet
Evet ama eşimden araya gerekli seviyede mesafe mesafe koymasını isterim
Kesinlikle Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Böyle bir durum yasiycam ileride bir artisi var o da oturacağım ev eşimin kendi evi. Ev sahibi olacam buna değmez mi?
Güncellemeler
1 ay
Sonuç itibari ile +1 çocuk boşandık.😀 Teşekkürler
Evlendikten sonra eşinizin anne ve babasıyla aynı binada oturur musunuz?