Etnik kökeniniz nedir?

Sizin etnik kökeniniz hangisi? (Ben Kürt) Not: "aslını inkar eden bizden değildir" :)

• Türk
    73% (32)83% (19)76% (51)Oy Ver
  • Kürt
    16% (7)9% (2)13% (9)Oy Ver
  • Arap
    2% (1)4% (1)3% (2)Oy Ver
  • Çerkez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Laz
    2% (1)4% (1)3% (2)Oy Ver
  • Çingene / Roman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Azeri
    7% (3)0% (0)5% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• insan olmadıktan sonra Türk olmuşum ne çıkar kafasındayım ama gurur da duyuyorum tabiki Türklüğümde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• soruyu doğru sormadığın azeri ve türk seçeneğinden belli :D azeri bir etnik köken degldir. ben bir azeriyim ama etnik kökenim türk. azeri olup etnik kökeni kürt vs olanlar da var

0|1
    0|0
  • Şimdi babam İzmirli annem Trabzonlu. Anneannemin annesi falan ermeni sanırım babaannemin annesi Çerkez veya Arap ben ne oluyorum :-)

0|1
    0|0
  • Azeri diye bir irk yoktur. Onlar da Türktur hatta kendileri der bize azeri demeyin biz azerbaycan Türkuyuz diye. Ayrim yapmis birde

2|2
    0|0
    • canım kardeşim bazı yerlerde köken olarak görünüyor. Doğruluk payıda var bayrağınız aynı mı? bende yazayım dedim oraya neyin polemiği bu ya allah aşkına :D

• senin neyine saygı duyucaz ergenliğin dibini bulmuşsun. kaç kere karşılıklı yorumlaştık senle insan yerine koyarak cevap verdim hep,, haltını çıkardın ama. neyin kafasını yaşıyorsan artık, insan yerine koymakla yanlış yaptık onu gösterdin.

• @azerikiz92 farkettiyssen kac defa yorumlastik insan gibi konustuk. bir dusun bakiyim burda neden sinirlendim bir dusun salak insan ergenmis senin yasin 50 olsa yinede benden ergen olursun yav sen allasen neyin pesindesin

• Bana göre türk, size göre alamanci :P

0|1
    0|0
    • her havuzun dibi aynı deyip soruyu kapatıyoruz ozaman :D

• Türk

0|1
    0|0
  • tam azeride değil terekeme neyse azeri diyelim 😄

0|1
    0|0
  • Anne tarafı araplardan geliyormuş dedem öyle söylermiş :d

0|1
    0|0
  • Aslı kim? :D
    Aramızda Fransız olanlar hangi şıkkı seçecekler?

0|1
    0|0
    • fransızmısın sen aslı hanım? :D

• senin annenin ismi verengül diye herkese verecek hali var.. :) edebinle gel ya da s. git

• Köpek olduğun küfür edip takip etmenden belli.

• türk

0|1
    0|0
  • Türküm

0|1
    0|0
  • Arap

0|1
    0|0
  • Türküm <3

0|0
    0|0
  • Bulgar

0|0
    0|0
  • Ben asimile oldum artık :D İnş. bir 5-10 seneye abd'ye göçeceğim

0|1
    0|0
  • Türk'üm kardeşim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türk

0|1
    0|0
  • Annem Kuman TÜRKÜ Babam Çepni TÜRKÜ

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah Türküm

0|0
    0|0
  • İran

0|0
    0|0
  • ne önemi var

0|0
    0|0
  • safkan Türküm gözlerimde çekik

0|0
    0|0
  • benim arkadas var kürt ama kendisine kürt deyince küfür ediyor ben türküm diyor😂

0|1
    0|0
    • toplum psikolojisi :) kusura bakmada kendi karaktersizliği o onun kardeş :D

• @azerikiz92 degil nefret ediyor kürtlerden kendisine kürt demisti birisi etmediyi küfür kalmadi

• enteresanmış

Yükleniyor...