Kapat

ARKADAŞLAR DAYANACAK GÜCÜM KALMADI YARDIM EDİN BİR ÇOCUK SÜREKLİ BENİMLE UĞRAŞIYORRR?

merhaba size başımdaki belayı anlatmak istiyorum benim hoşlandığım bir çocuk vardı geçen seneden beri ve en yakın iki arkadaşım var onlardan biride benim hoşalndığım çocuktan hoşlanıyor ama ben hoşlanmıyorum çünkü çok kötü bir çocuk oda geçen sene benden hoşlanıyordu ama şimdi hoşlanıyormu bilmem bu çocuk bana karşı sonsuz bir kin duyuyor ve arkadaşlarıma karşı arkamdan küfür ediyor söz aldığımda benle dalga geçiyor ondan nefret ediyorum or*sp* falan diyor arkamdan ama ben bunların hiçbirine cevap vermiyorum ama dayanamıyorumda özgüvenim sarsıldı ve çok da popüler herkes onun yanında lütfen yardım edin bana durumlar çok karışık

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Açık açık konuşucan rahatsız olduğunu onunla.
    Bence insanları bu kadar takmayın.
    Mesela ben mezun oldum okuldan. Şimdi çevremde bile değiller.

0|2
    0|0
    • ben onunla hiç konuşmadım hiç muhattab olmadım konuşsam yani bilmiyorum yine o kazanacak

• Sende fazla çıkışarak konuşma ama normal bir şekilde konuşup belirtmelisin.
      Çok rahatsızsan bunu yapman gerek.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• sok sopayı gitsin kendini başdan yarat yüürüyüşünü degstr misal gardolabını basdan sona yeni kıyftlrle doldur biri bişey dedimi hıhı öyleymshehe sensin falan de sevmdgn biri oldumu sırf onun ibneliğine kahkaha at senigulduren bsy olms gbi ynı arkdslr edin kendini bastan yarrat bak nasıll hepsi peşinde köpek oluyo görr :D :D

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • Bana mesaj at yardımcı oluyum

0|0
    0|0
  • Ya bak ağzının payını verceksin yoksa olay daha da kötü hale gelir

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam ama herkez onun yanında birşey söylesem tüm arkadaşları yanıma gelir hepsi üstüme gelir yine ben kaybederim

• bir şekilde yapman lazım

• kesinlikle haklısın herkez öyle söylüyor zaten deneyeceğim

Yükleniyor...