Fiziksel olarak değişmek için çabalamalı mıyım? acill?

Yakında 20 yaşına giricem ve normalde bu yaştan sonra değişmem pek mümkün değil. Ancak bazı durumlar var.
Benim bileklerim çok ince, bir çocuğunki bile daha kalındır. Doktorlar hep -normal halin bu, yapacak bir şey yok- dediler. Ancak en son gittiğim doktor süt-yoğurt gibi ürünleri düzenli olarak tüketirsem, güneş ışığından faydalanırsam azda olsa bir değişimin olabileceğini söyledi.
Boyum kısa ve zayıfım. Yaşıtlarımdan hep daha küçük oldum. Bir kaç yıl önce bir doktor muayene ettikten sonra çok şaşırdı. Çünkü gelişim aşamasında yani büyürken belli aralıklarda bazı durumlar gerçekleşir ve bunlar standart sayılır. En fazla 2-3 yıl erken veya geç olurmuş. Ancak benim vücut gelişimin yaşımın 4-5 yıl gerisinden geliyormuş. Olması gereken bu değil ve nadiren olurmuş.
Bu tarz durumlar var ve -kesin büyürüm-diye bir şey yok ancak halen vücut gelişimim devam ediyor olabilir. Bu olasılık diğer insanlara göre bende daha fazla.
Spora gidemem şu an ama evde yapabileceğim pek çok egzersiz var, yediklerime çok daha dikkat edebilirim. Son kez deniyim belki değişirim diyorum ama deneyipte hiç bir sonuç alamazsam diyede korkuyorum. Bu sebeple hem mutsuzum hemde deneyemiyorum. Bana bir fikir verin.

Güncellemeler:
yeni cevaplar alırsam iyi olacak ama bu önemli !!!
güncellll

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle düşünmene gerek yok bence. Ben de olduğumdan küçük gösteriyorum ama böyle de mutlu olmayı başarabiliyorum. Mesela yaşını söylediğinde aa daha 16 gibi diyenlere gülmeyi öğrenmelisin. Hatta arkadaşların dalgasını bile geçebilir. Kendinle barışmaya çalış, hayatı kendine zehir etme. Gerçekten tam istediğin gibi olsan şu anki hayatından çok daha fazla mı mutlu olacaksın diye düşün ve istediğin gibi olmak için çekeceğin sıkıntıları göz önünde bulundur, kararını ver

0|0
    0|0
    • normal bir şekilde küçük göstermek sorun değil yani fiziğin normaldir ama yüz olarak küçük gösterirsin... ama ben hep fiziksel hem yüz olarak küçük gösteriyorum

• Doktorun dediği gibi süt yoğurt ye

0|0
    0|0
    • yapmak istiyorum ama işte hiç bir sonuç alamazsam diyede çok korkuyorum. Bu düşündüğüm saçma aslında ama buna takılmış gibiyim

• haklısınız teşekkür ederim yorumunuz için

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu anda yapabilecegin ne varsa yap. Ama herşeyden önce kendinle barışık ol. Şunu sakın unutma gerçek dostlar ve ilişkiler dış gorunusle değil karakterle kurulur. Eğer iyi bir insansan bundan sonraki hayatında bununla ilgili sıkıntı yasamazsin. Şundan emin ol kaderin olan adamda çıkar karşına güzel bir hayatında olur. Yeter ki saçma fikirlere kapılıp kusme kendine

0|0
    0|0
    • benim fiziğim normal değil yani ben zaten bir ilişki yaşayamam. Benim kaderimde iyi biri olma ihtimali bile yok. Yardım etmek istemeni anlıyorumda sen normal olmamanın ne demek olduğunu biliyor musun? anladığım kadarıyla bilmiyorsun yani bu dışardan göründüğü gibi basit bir şey değil

• Tam olarak nasıl gorunuyorsn anlatsana ilişki yaşayamam derken?

• afedersin ama ben bunu sormuyorum yani sen onu boşver ben zaten kabullendim ve durumumu biliyorum

Yükleniyor...