Size deseler ki, PKK ya karşı bir antiteror örgütü kuracağız?

İşimiz dağlar da terörist avlamak olacak. Askerle polisle istihbarat paylasilabilir ama kesinlikle devletten bağımsız gönüllülük esaslı bir örgüt olacak. Evet katılır misiniz?

Şahsen ben bazen istemiyor değilim, böyle bir örgüt olsun.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Uğraşmam pkk yi devlet besliyor. İster ınan ister inanma akp baktı büyüttü pkk yi. Terör örgütü değil dir türkiye nin arka bahçesi. Demeti karşıma alamam

0|0
    0|0
    • Besliyor da kardeşim doğuda askerlik yaptım , komutanlarim şehit oldu. O insanların suçu neydi? Allah belasını versin bu sistemin de akpsinin de ya.

• Onların suçu yok tabiiki. Ama savaşmak saçma 5 sene dir biz yetiştirdik onları. Sokaklarda evlerde bomba yeelestirmelerine göz yumduk. Şimdi neden savaşıyor uz söyleyim. Bir g. ot. verenin aptalligi yüzünden. Ölecek daha çok insan ölecek keskin olmasin desek ama devlet buna göz yumuyor

• Katılmam.

0|0
    0|0
  • katılmam. çünkü problem, dağda savaşacak adam bulamamak değil. problem makam takıntısı olan ve vatansever zannedilen takım elbiseli orrospu çocuklarının varlığı. meclise molotof atalım dersen varım ama.

0|0
    0|0
    • Kimseye bağlı değil diye bundan dedim. Gerçi zamanla o da birilerinin eline geçer başka emellere alet olur. Sende haklısın.

• tsk zaten anti terör örgütü degil mi :D

0|0
    0|0
    • Tsk devlete bağlı kardesim ve devletin bir noktadan sonra eli kolu bağlanıyor. Ve bu serefsizlerin eylemleri hep haince. Vur kac taktiği yani. Bu yüzden yeri falan olmayacak dağlarda gezip tuttugunu gebertecek bir örgütten bahsediyorum ben.

• dostum devletten bagımsız silahlı bir örgüt kurulamaz bunlar devletlerce terör örgütü kapsamında degerlendirilir devlet kurar ve gönüllü asker alır ancak

• Sen de haklısın aslında. Tabi devlete karşı bir direniş olmayacak örgütten bahsetmiştim. Devlet böyle bir oluşuma izin vermeyebilir.

Yükleniyor...