ÖLÜM VAR. EVET AMA KENDİNİZ SEÇECEK OLSAYDINIZ NASIL BİR ÖLÜM SEÇERDİNİZ?

Soru biraz iç karartıcı ama gayet açık. Ne şekilde ölmek isterdiniz. Yaşama amacınız olduğu gibi ruhunuzu teslim ederken de bir amaç uğruna ölmek kötümü olurdu? En sadistik ölüm şekilleri bile kabulum yazın gitsn.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Sehit olarak abdestli secdede

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir kalem var ya damarına saplıyorsun iğne gibi bir kısmını sonra kanın kaleme mürekkep niyetine geliyor onla son mektubunu yazıp kanın bitince mutlu mesut oluyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yatakta uyukumda olmek isterdim kimselere muhtac olmadan

0|1
    0|0
  • Kimseye muhtaç olmadan ölmek istiyorum başka bir temennim yok, ne kadar acı çektiğim mühim değil.

0|1
    0|0
  • Acısız silah

0|1
    0|0
  • Hasta ve bakıma muhtaç olmadan.

0|1
    0|0
  • Sehit olmak isterdim namaz sirasinda falan😂nasil bir sorudur bu ya tobe tobe

0|1
    0|0
  • ölüm var ölüm, varsa bu dünyada zulüm var

0|1
    0|0
    • Ölüm daha güzel bir dünyanın başlangıcıdır. Eğer ölen iyi ise daha güzel yerlere gider. Eğer ölen kötü ise b dünyada ki iyi insanlar o kötülükten kurtulmuş demektir. Ölüm güzeldir, güzel olmasa yaradan habibinin canını alırmıydı?

• Hahaha :D Müslüman olmak belirtmiş olduğun o sözlerle alakalı değil ki. Müslim olan olmayan herkez böyle düşünebilir. Bir şartla katılırım o sözlere. Eğer ki doğal yollarla ölmüyorsan evet bu dünyada zulüm var :)

• katılıyorum

• silahla vurularak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yatalak olmayayım da nasıl oluyosa olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...