En yakın arkadaşınız tam olarak '' mal '' olsa onu idare edebilir miydiniz?

Evet en yakın arkadaşınız bildiğiniz mal olsa :) evvet detay efendi sana tek sözüm var s.. git :)

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ve mal kelimesi hayvanlar için kullanılır. Aslında hayvanlar insanlardan daha güzeldir. Biz ise bu kelimeleri küçük düşürmek için söylüyoruz. Arkadaşlarım dostlarım değerlidir benim için. Hatalarıda varsa onları hatalarıyla severim :).

0|1
    0|0
  • Zaten yakın arkadaş diyorsunuz. O zaman ben onu mal hali ile zaten kabul etmişim ve idare ediyorumdur. Arkadaşlıklarda böyle arada birbirini idare etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasımsa gercekten deger verip seviyosam idare etmek icin onu düzeltmek için elimden geleni yaparım.. ama bir zaman sonra sıkkılırım bende yaa.. tek taraflı ıdare ederek hiç bır arkadaslık yurumez..

0|0
    0|0
  • Neden idare edemesinler😕

0|0
    0|0
  • mal diyebileceğim biriyle yakın arkadaş olabileceğimi pek sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • İdare ederim etmişliğim var 😂

0|0
    0|0
  • zaten malin teki hgdhd

0|0
    0|0
  • Ediyorum 😂

0|0
    0|0
  • O nasıl en yakın arkadaş oluyor ben ona takıldım 😄

0|0
    0|0
  • Zaten malız mallar

0|0
    0|0
  • bir yere kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• mal oldugunu bile bile o derece yakın olmam heralde. ama benım arkadaslarımında kendıne göre mallıkları var gerçi onları o şekılde seviyorum :D

0|3
    0|0
  • Mal sadece harflerin oluşturduğu insanlar için kullanıldığında çok saçma bir anlamı olan bir kelime. İnsanlara mal demek onları küçümsemek bizlerin zihnimizde uydurduklarımızdan ibaret. Adama anlatırsın anlatırsın anlamayınca mal dersin. Herkezin birkonuyu kendi anlayabildiği bir yolu vardır mutlaka. Bunu ona ulaştıamıyorsan sıkıntı sendedir. Çünkü en yakın arkadaş olarak bu adamı seçerken seçememişsin. Yok illa benim yazdığım anlamda yorumla dersen öyle deme ayıp :)

0|0
    0|0
  • Tahammül edemezdim. Ama dediğin gibi onu yakın arkadaş sectiysem mutlaka bende bir etkisi vardır m mal lik önemli değildir

0|0
    0|0
  • Yok idare edemem (tecrübem var saolsun mallar :D ) çünkü ne zaman bir malı idare etmeye kalksam arada kaynayan ben oldum :)

0|0
    0|0
  • etmem

0|1
    0|0
  • Mallığı zararlı değilse ederim soru yanlış gibi

Kim tam olarak mal gördüğü biriyle arkadaşlık kurar ki? hadi arkadaş oldun sonradan mal oldu komple o zaman idare falan etmem giderim
    Yani arkadaşınız mallık yapsa idare eder misiniz diyorsan eğer yukarıda verdim cevabı

0|0
    0|0
  • bir zamana kadar

0|0
    0|0
  • Heyyyyyy sen g ö t
    veren : D seni ve
    ananın göt deliğinden
    skmeye geldim
    150 lira var verde anneni
    seveyim :D

1|0
    0|0
  • hangi anlamda mal? türkçe nereye çekersen oraya gider çünkü?

0|0
    0|0
  • Oylelerin yanımda işi yok.

0|0
    0|0
  • Evet kardeslik bunu gerektirir idare ederim

0|0
    0|0
  • bende malım zaten idare ederim

0|0
    0|0
  • mal olsa en yakın arkadaşım olmazdı

0|0
    0|0
  • Idare etmezdim

0|0
    0|0
  • Zaten bunun için varız biri maldır o idare edilir biri psikopattır o sakinleştirilir biri delidir o durdurulur yani benim grubumda herkes sakat birbirimizi toplayoruz bu yüzden iyi anlaşıyoruz belki

0|1
    0|0
Yükleniyor...