10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası. Var mı engelli kardeşlerimize birer mesajınız?

Onlara eğer biz engel olmazsak onlar da toplumsal yaşam içinde daha rahat olacaklardır. Dikkat edelim, engelli kardeşlerimize engel olmayalım. Biz engel olmazsak onlar her engeli aşabilir.

Engelli kardeşlerimize engel olma, destek ol!

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• "Hak ettiğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olamadık. Sizin için yapılan sesli trafik ışıklarına sadece trafiği durdurma umuduyla bastık. 60 derece açı yapan rampalardan, tekerlekli sandalyenizle çıkmanızı bekledik. Ve daha bir sürü düşüncesizlik yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

Çok özür dileriz, kifayeti olmasa da..."

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hafta içerisinde onlarla 3 saat vakit geçirmeli, onlar gibi yaşamalı her insan.
    O zaman dünya çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Zihinden engelliler de geciyomu?

0|0
    0|0
  • Aslında her sağlıklı insan geleceğin engelli adayı, ya hangimizin yarınımızın garantisi var ki... buna göre davranmalıyız...

0|0
    0|0
  • Bir saniye sonramız meçhul..
    Kolaylıklar ve anlayışlı bir toplum diliyorum..

1|0
    0|0
  • hepimiz birer engelli adayıyız. Klasik belki ; ama empati yapmamız gerektiğini çok iyi anlatan bir cümle.

0|0
    0|0
  • sizi seviyorum...

0|0
    0|0
  • Allah onlara ve onlara destek olanlara sabır versin. Engelli insanların doğmadığı bir dünya dileği ile...

0|0
    0|0
    • Engelli insanların engelsiz yaşadığı bir Dünya dileklerimle. Teşekkürler.

• ''onları yok etmek..'' mi? Sen neden bahsediyorsun?
      Yazdıklarımı doğru anladığına emin misin? İnsan da dahil olmak üzere tabiat ve içindeki canlıların kusurlu olduklarını düşünmüyorum. Ama tabi yıllardır artık öyle olmadığı için önceden öyle olduğunu hayal etmek biraz güç olabilir. ;)

• Engelleri yok etmek. :) Katılmıyorum söylediklerine. "hayal etmek biraz güç olabilir." maalesef bunda haklısın ama.

• Abim ve erkek kardeşim zihinsel engelli. gerçekten zor bir imtihandan geçiyoruz Allah yardımcimiz olsun..

0|0
    0|0
  • Hayat engel tanımaz derdim

0|0
    0|0
  • Engellilere bir mesajım yok ama belediyelere devlete var
    yaptığınız her yolu müteahitlerinize verdiğiniz her konutu her bilmem neyi sizinde yarın bir gün engelli olacağınızı düşünerek izin verin yasa yapın

0|0
    0|0
  • Kardeslerimiz tek deildir unutmayin engelli deildirler onlar. gercekten hak ve yaradan onlari hak aleminde insallah engelsiz bireyler kilacaktir insallah umudumuzu kesmesinler lutfen🙏

0|0
    0|0
  • Onları çoook seviyoruz 😍

0|0
    0|0
  • Engelli olan bizleriz onlar degil..

0|0
    0|0
  • Babam engelli. Muhtaç olduklarını onlara hissetirmeyin

0|0
    0|0
  • Her insan engellidir kendi kusur ve engellerimizi anlarsak hic bir farkimiz olmadigini amlariz ☺️

0|0
    0|0
  • Bir engelli yeğeni olarak ayrı gurur duyuyorum dayımlan 😍 onlar engelli değil benim gozumde

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...