Neden biz, bir erkek arkadas bulunca tüm enerjimizi ona veriyoruz?

eskiden resi yapıyordum artık yapmıyorum, fönsüz dişari cıkmazdım artık sacımı bile taramıyorum. Sevglim var surekli onakafa yoruyorum, tum anım ona gidiyor napmalıyım.

2|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adam yerine koyuyoruz önemsiyoruz sonra bir bakıyorsun boşa herşey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• neden biz bütün paramızı karımıza veriyoruz la aynı eş değer de bir sorudur. zira kadın sevdiği erkeğe konstre olur. erkek arkadaş bulunca enerjisini ona vermez aslında sevdiği erkeğe verir ki.. erkekler de göstermesede sevdiği kadına konstre olur. okey atarken aklında elimi açabilirmiyim taş hesabı yapmazda ulan benim hatun ne yapıyor şimdi acaba der.. yandan bağırırlar olum hızlı oyna be seni mi beklicez amugga koydugumunu yaa diye tepkilere nail olur.

1|0
    0|0
  • Ben yıllardır yalnızım. Kimse için değil kendim için yaşıyorum. Daha öncesinde başkası için yaşıyorken aldatıldım. Bu işler böyledir. Ne kadar çok değer o kadar çok hüzün getirir insana.

1|0
    0|0
  • Fazla kaptirma kendini
    Onun disindada bir hayatin var senin

0|0
    0|0
  • f-16 viper oyna müthiş bir oyun operasyonlara filan katılıyorsun joistic ile oynarsan tadına doyamassın:)))

0|0
    0|0
  • Verme ver diyen mi var? Enerji olsa gene iyi baska seylerde veryonuz !

0|0
    0|0
  • çünkü odak noktanizi ve değerlerinizi ona bağliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • sevgilimiz olunca salıyoruz yani, sonra da beni beğenmiyo mu ladatıyo mu gelecek

0|0
    0|0
  • sen öyle istiyorsunda ondan

0|0
    0|0
  • Bağlanma iç güdüsü olabilir mi acep?

0|0
    0|0
  • O senin malligin buluncada degimicen neusen o olxan

0|0
    0|0
  • Saldin kendini yani :) neden acaba...

0|0
    0|0
  • Terkedilmen yakındır kayışalar kopmuş :D

0|0
    0|0
    • içimden bişey yapmak gelmiyor ki

• sen de keske hiç koymasaydın mahmut :D üstünde kzakla gunesleniyorsun ahhaha :d

• Tamam ablacım anlıyorum seni.

• bir şey yapmana gerek yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• bıraz rahat olmak lazım bu sorun bende de var tum dunyam oymus gıbı yasıyorum sonra olan kıme oluyor tabıkı bana

1|0
    0|0
  • ben öyle değilim

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Çünkü akıl yok bizde

1|0
    0|0
Yükleniyor...