Günaydın keyifler nasıl? Vaktinden evvel evlenip yaşıtlarını bunalıma sokanlar size de günaydın :)?

Çevremde tanıdığım on kızdan yedisi evli ve bugün anne oldu :) kız doğum gününde bebek yapıyo ben daha tek başıma pasta yapıp mum üfliyim iyi mi 😀😄 evdemi kalcaz ne 😄 şaka bir yana mutlu olun bugün yine herkese dua edesim var -,-

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• erken yaşta evlenen insanların özenilecek değil acınacak durumda olduklarını düşünüyorum, yetiştirecekleri çocuklar daha da acınacak durumda olurlar muhtemelen.

0|0
    0|0
    • Yani bekara evlilik güzel görünür ama erken evlenmeye bende karşıyım en uygun yaşın 24 olduğunu düşünüyorum

• Amaçsız mı. Evlilik de hayatın bir gerçeği 24 den sonra kızların evlenmesinde ne sorun var anlamadım. Şahsen kendimden örnek veriyorum (yaş gerçek değil) işim gücüm var okul bitmiş 25 e gelmişim neyi bekliycem. tek çocuğum ailemin torun sevgisini tatmasını istiyorum iyi bir eş huzurlu bir hayattır annelik konusunda da çok hassasım üç çocuk baktım belli yaştan sonra çocuk yapmak tehlikeli (bu konuda eğitim aldım sağlıkçıyım) 30 dan sonra kaç çocuk yapcan evliliğe alışma süresi de var bunun.

• 25 yaşında hayatını ne kadar düzene oturtmuş olabilirsin de evleniyorsun, ne kadar olgun olabilirsin de çocuk yetiştiriyorsun.

En İyi Kız Görüşü

• 29 yaşındayım çok mutluyum bir oğlum bir kızım var çok zenginim maddi manevi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Günaydın :) Her birliktelik mutlu değil merak etme :D

0|0
    0|0
  • Günaydın

0|0
    0|0
  • Güzel keyifler

0|0
    0|0
  • Kıskanç birisin

0|0
    0|0
    • Kıskanma değil imreniyorum özeniyorum

• Agirdan alanlara yok mu

0|0
    0|0
  • Bir duani alırım allahım şu kuluna şans ver de

0|0
    0|0
    • Allah hayırlı kapılar açsın gönlünden ne geçiyorsa hayırlısı ise olsun inşallah

• Amin amin hemşerim

• :D kaç yaşındasın da bunalıma girdin hemen sen :P?

0|0
    0|0
  • Keske bende evlensem diyodmda artk demiyorum.

0|0
    0|0
  • Herkez erken evlenecek ya da evlenecek diye bir kural yok özgursun mesela ben 18 yaşındayım 30. Yaşındayken felan evlenmeyi düşünüyorum ama ne olacgi belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Daha yaşın 18 ne bu acele. Günaydın bu arada :)

0|0
    0|0
  • ben evli değilim bütün yaşıtlarım çevremdekileri kast ediyorum evli ben kafaya takmıyorum

0|0
    0|0
  • git gelli

0|0
    0|0
  • Bende seni alam mı 😂

0|0
    0|0
  • Gunaydin moruk;)

0|0
    0|0
    • Sen kendine bak ihtiyar 😄

• Ne güzel yaşlandık ama demi hiç tanışmadan kavga gürültü olmadan 😀😄

• Hayat su gbi akip gitti zsmani iyi degerlenditmek lazim ;(

• Uhaaa hunharca halay cekip evleniyoelar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim bekar arkadaşım kalmadı artık evlenince arkadaşlarımın çocuklarının ismi yazcam ayakkabımın altına :D

1|0
    0|0
  • Çok kıskanıyorum bazen ya. Oturup bebek bakıp koca parası yiyen o kadar çok tanıdığım var ki. Ben de hayvan gibi çalışayım tüm gün.

1|0
    0|0
  • Dun bir kizla tanistim kiz diyorum kadin diyesim gelmedi cunku 22 yasinda ve buyugu 5 yasinda iki cocugu varmis 😕😕

0|0
    0|0
  • cikicam birazdan direksiyon dersim var

0|0
    0|0
  • 18ken bunu diyosan bir de 25inde olsan ne olurdu acaba 🙈

0|0
    0|0
  • aklınız fikrniz koca:D yapabilcegn şey sadece seks o kocayla. ve ülkede buna aday çokken bu evllik telaşı nee:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...