Amaçları nedir acaba?

Burda evli bayanları görüyorum bekarlardan daha çok takılan ve evli olduklarınıda profile yazıyolar sebebi , amacları ne acaba..

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• - Saçma sapan adamlar bulaşıp rahatsız etmesin diye (engel olamıyorlar yine ya, neyse)
    - Seksten bahsettiklerinde, her kukunun bekçisi ahlakçı kaçıklar tepelerine üşüşüp "namus!" "ahlak!" "zina!" bikbiki etmesinler diye.

bence budur yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O değilde evli beyler mesaj atıyorlar bayanlardan kötüler

0|1
    0|0
    • evet bzdede var aynı sıkıntı

• Ben arada makarasına evli yaziyorm. Ayrica yardimci olmak amacli burada bulunuyo olabilirler.

0|0
    0|0
    • anladım nede olsa tecrübeliler

• amaci olmaya grup shwhsgshdh

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bak usta burda çok evli bayan arkadaşım oldu , hepsi birbirinden efendi bayanlardı ve amaçları sadece vakit geçirmek insanlara yardımcı olmaktı

yani öyle gelim de erkeklerle fingirdeşim cart curt değil mevzu .

bura öyle bir yer ki , bekarken burda tanışıp , evlenip çoluğa çocuğa karışıp hala burda olup konuştuğum insanlar var

kısaca ; insanlar sadece uşkurunu düşünmese nasıl güzel biyer olduğunu görcekler

2|0
    0|0
    • hımmm anladım sen birilerine şirin gözükme peşindesin :) uslu çoçuk ayakları yani seni çakkkaaallll

• :D :D L an 5 sene olmuş hala burdayım kime neye uslu gözükmeye çalışim :D abi sabah sabah nasıl bir kafa yaşıyosanız artık . neyse iyi günler

• sen eşini burda takılsın istermisin karedş

• Sanal seks,
    Yeni erkekleri tanimak,
    Imkan olursa real seks..
    Ama sorsan oylesine takiliyolar..

0|1
    0|0
  • Zevk, sefa

0|1
    0|0
  • aldatmanın sanal halini yaşıyorlar. aciz ve gereksiz insanlar...

0|1
    0|0
  • Onlara sormak lazim ve bu durum kimseyi ilgilendirmez.
    Neticede burası sosyal bir portal.
    Genç, orta yasli, ihtiyar, bekar ve evliler takılabilir.

0|0
    0|0
  • Genelde azmis bayanlar ve erkekler var benim gibi burada :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...