Duygusal ve utangaç ikizler burcuyum?

Karakterimle burum hiç uymuyo Doğum tarihimin yanlış yazılması gibi bir durum söz konusu değil Yükselenim bilmiyorum ama bir insan burcunun özelliklerinin en azından birini taşır ya Burçlar yalan gibi geliyo artık

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• burçlara inanmıyorum

0|0
    0|0
    • ben de artık inanmıyorum Burcumu soranlar şaşırıyo aa sen ikizler olamazsın ikizler hiperaktif olur çok konuşur utangaç değildir ben tam tersiyim

• karakterim öyle

• dediğim gibi burçlara takma ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Burçlar hepten yalan çünkü.

0|0
    0|0
  • yükselen ağır basmış
    etrafına bak, uymayan çok az onlarında yükselenlerini bilmediğimizden

0|0
    0|0
  • Tüm burç özelliklerine bak doğum tarihin yanlış olabilir

0|0
    0|0
    • ama yanlış olma ihtimali yok annem eminim diyo

• bir uyuyamadın be

• Uyutmadın haa

• Benim sevgilimde ikizler bütün özelliklerini gösteriyor nasıl bir ikizlersin

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ben hiç bir özelliğini taşımıyorum

• tamam olur

• İnatçısın - şüphelisin - ani kararlar verirsin-istedigin olsun istersin- bir insanı seversen tam sevmezsen hiç sevmezsin- anı takmayan bir tipin var -güvenmezsin fazla kimseye - bütün kötü duygularını ve sevinçlerini içinde yaşarsın dogru mu?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ikizler burcu genelde kiskanç yilan gibiler - kizlari icin diyorum

0|0
    0|0
  • Yukselen burcun balik ve ya su unsurlu burclardan biri ola bilir yani yukselen burcun agir basiyor onun ozelliklerini tasiyorsun

0|0
    0|0
    • ama bir tane bile ikizler burcunun özelliğini taşımıyorum soranlar çok şaşırıyo sen ikizler olamazsın diyolar

• Ben teraziyim ve teraziden cok yukselenimin ozelliklerini tasiyorum yukselen burcunu bilseydin tam olarak anlays bilirdin belkide ikizlerden bir kac ozslligi tasiyorsun ama en cok yukselen burcunun ozellik.

• Yükselenine bak bide o zaman. Mesela ben kova burcuyum ama yay yükselenim yayın özelliklerini de taşıyorum kovanın da

0|0
    0|0
Yükleniyor...