Kimsem yok. Birine ihtiyacım var?

Ruhumu sıkan neydi? Kendi hatalarımın&yanlışlarımın farkında olmam mıydı? Tüm güzel arkadaşlarımın tek tek gitmesi miydi? Sahi beni yalnızlığa iten neydi? Yalnızlık niye bu kadar korkunç ve hastalıklıydı? Neden hayal kuramıyordum ben neden sevilmiyordum? Çok yalnızdım. Yavaş yavaş intihara sürüklendim. Kollarımı kestim hep. Ruhum çok acı çekiyor bu acıyı nasıl dindirebilirim ki? Sadece çok yalnızım.

0|2
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Oluyor bazen. Geçici bir durum. Karamsarlığı bırak dışarı at kendini. Bedenini aklını ruhuna hapsetme.

0|0
    0|0
    • Dışarı çıkmak ürkütüyor beni insanlar, değişik tanımadığım yüzler. Dışarı birlikte çıkabileceğim bir arkadaşım bile yok.

• Çok utangacım. Asosyal de oldum sanırım. Kapıdan dışarıya çıkamıyorum hep yadırganacağım hissi

• İnsan yargılar mana bulur vs. Aslında bu durumda kendindeki kusurları görmezden gelmek için başkasının açıklarını kollamak o insanlar için kendince kaçış noktaları. insan doğasında var. Bazıları malesef ağır vaka ve çok acımasızlar. Fakat hayatını başkaları ne düşünür diye kendine zehir etmemen lazım.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bazı insanların mutsuz olması sebep yoktur öyle doğmuştur onlar. hep bişeyleri çözemezler. nasıl yaşadıklarını farkedemeden geçer hayatları. rutine uyarak, diğer insanların yaptıklarını yapmaya çalışarak...

1|0
    0|0
    • Bu benim tam olarak.

• kendi hayatımız yok bizim. ya başkası gibi hissederek ya da bişeylere adayarak geçirebiliriz hayatımızı. bak mesela ben artık gothamın şövalyesiyim :D

• kendinle barışmalısın sanırım
    temel sorun kendinle olan sorunların

0|0
    0|0
    • Kendimle her hesaplaştığımda biraz daha dibe batıyorum. Duygularım hep uçlarda.

• hatalar yaparsın yanlışlar
      insanız
      ama hatalar ve yanlışların üzerinde çok durma
      ondan ders al ve yola devam et
      sürekli onu sorgulamak seni mutsuz eder

• soruyu okurken bile ruhum daraldı anasını satim :D

1|0
    0|0
    • Ruh halimi güzel aktarabilmişim kağıda öyleyse :)

• evlenırsın olur bıter

0|0
    0|0
    • Kiminle nasıl? Daha çocuk sayılırım..

• Yaşım 19

• 19 yası bır kız ıcın cocuk yası degıl bence ama sen bılırsın hayata gec kalmamak daha ıyyı

• İntihar en kesitrme yol senin için.

0|0
    0|0
  • Ahhh ahhh aynılarımı bendede var

0|0
    0|0
  • Asıl kendinle barış önce karamsar olma bende yalnızım ama bunu takmıyorum gidenlere bakmıyorum

0|0
    0|0
    • Herkesi kendi yaptığım hatalarla kaybettim. Kendimi affedemiyorum

• Hiç arkadaşım yok. Keşke gidenlerden geriye kalanlar olsaydı ama kimsem kalmadı.

• Yenileri gelir bende şu an yalnızım ama illa ki gelecek birileri

• Kendine kiyacak kadar canını sıkan ne ki yalnızlık nedir ki bnde yalnızım

0|0
    0|0
  • benimle evlen :)

0|0
    0|0
  • sohbet ve dertleşmek istersen beklerim

0|0
    0|0
    • Kendimden utanıyorum. Kendimi birine tanıtmaktan da

• utanma hiç bir şey için herkes hata yapar önemli olan bunu anlayıp düzelmek

• Ben warm

0|0
    0|0
  • Gel müdür gel dert dinleriz

0|0
    0|0
  • Maddi manevi yardım edebilirim

0|0
    0|0
  • Bende yanlız im Ama hiç gocunmuyorum

0|0
    0|0
  • Tarzın güzel roman yazmalısın

0|0
    0|0
  • Sanırım bugün neşen yerinde

0|0
    0|0
  • kendini bu durumdan ancak kendi ruhun kurtarabilir. kimse kimsenin iç dünyasına müdahele edemez...

0|0
    0|0
  • o biri benim desem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalnızlık dışarıdan gelmez insanın içindedir

0|1
    0|0
    • İç dünyamda da çok yalnızım. Haklısın..

• Yazabilirsiniz

0|0
    0|0
  • istersen arkadaş olabiliriz konuşup dertleşebiliriz

0|0
    0|0
    • Kendimden utanıyorum. İnsanlardan korkuyorum beni bırakıp gitmelerinden beni rezil etmelerinden benimle dalga geçmelerinden. Ben çok korkuyorum.

• en büyük nedeni kendi hatalrının ve yanlışlarının farkında olman. tıpkı dediğin gibi

0|0
    0|0
    • Hepsini silip atmak istiyorum ama yapamıyorum. Olmuyor.

• Keşke ben de sevebilsem biraz kendimi

• kendini sevmemen için sebep ne ki?

Yükleniyor...