Erkekler bana yardımcı olur musunuz?

Çarşıya gittiğimde kendimi huzursus hissediyorum nasıl anlatsam arabadaki erkeklerin baktığını görüyorum hissediyorum. Etrafımda başka insanlar olmayınca korna bastıkları bilene oluyor..
Hayır ben buna bir anlam veremiyorum açık bir yerimde yok evet dikkat çekiçi bir kızım uzun kıvırcık saçlarımdan dolayı ama ben ne yapayım allahın vergisi zaten normal giyim tarzım kapalı uzun hırka mutlaka giynerim bir tek açık olan yerim saçlarım.. Yüzüme öyle bakıyorlar ki sanki dünyada ilk defa kız görmişler gibi.. Çok garip neden böyle yapıyorlar?

1|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir uzmana gözükmen gerekir. Anksiyete bozukluğudur bu. Normal değil yani. Sorun güzelliğinde ya da çekici olmanda değil. Normalde, hele Almanya gibi bir yerde bu, kadınların hoşuna bile gider. Sende gitmiyor, kaygı yaratıyorsa problem. Rüyanda falan paso bir yerlerinin çıplak kaldığını falan görüyorsundur. Bunlar daha çok çocukluktan kalma cezalandırılma korkusunun yarattığı düzeylşer.

Dediğim gibi bir terapiste gözüksen iyi olur. Çok ciddi değil, ama ileride sıkıntı yaratabilir.

0|0
    0|0
  • Belki ilk defa kız görmüşlere denk geliyorsun.

1|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0
  • Abazalik kafalarına vurmuş onların sen doğru yoldasin devam et uzun hirkani giymeye

1|0
    0|0
  • eğer açık giyinmende kaynaklı değilse mümkün olduğunca dışarı yalnız çıkmam yanında erkek olsun kardeşin baban felan

0|0
    0|0
  • bence abartıyorsun. nıye yapsınlar ki. dedıghın gıbıyse.

0|0
    0|0
    • Abartmıyorum benim arkadaşlarımında başından geçti sonuçta..

• ilginç ne diceğimi bilemedim.

• sorun sende değil bizde. daha medeni bir ülkeye taşın.

0|0
    0|0
  • Abazalarrrrrrra ölümmm:d

0|0
    0|0
  • azmislar orasi türkiye normaldir

0|0
    0|0
    • Ben almanyada yaşıyorum ve fazla biyük bir şehirde değil herkez herkezi tanır

• türk ve kürtlerin oldugu yerdedirsin. ben avusturyadayim ve hic cok nadir gördüm böyle seyleri

• sen neredesn ya

0|0
    0|0
    • Almanyadayım ama türklerin yoğun olduğu bir şehirde

• heee demekki görmemişer ya da seni alman sanıyo olabilirler tek başna gezöe

• Abaza is coming

0|0
    0|0
  • onlar onun bunun çocukları işte

0|0
    0|0
  • bizim genlerimizde var sen takılma boş ver :)

0|0
    0|0
  • Bilene nedemek

0|0
    0|0
  • Abazan bir toplumuz.

0|0
    0|0
  • Abazalık diz boyu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana öyle geliyor

0|0
    0|0
  • Kezbanmısın kanka o bizede oluyor yanlıs anlama herseyi bakabilir, dikizleyebilir normal seyler bunlar

0|0
    0|0
  • Belki gerçekten de ilk kez kız görmüşler ne biliyon 😂😂 yok ya diyer arkadaşın dediği gibi orası Türkiye normaldir

0|0
    0|0
    • Türkiye değil Almanya..

• Ja ok hani Türkiye'de benim de başıma geliyorda wo zur Hölle wohnst du dass sogar in Deutschland sowas passiert 😨

• In NRW in einem Dorf gibi biryer 😄 çok küçük bir şehirde

• sen nerde yaşıyorsun,

0|0
    0|0
  • yokluktan D:

0|0
    0|0
  • narsistsin

0|0
    0|0
  • Kendi ağzınla diyosun çpk garip bakıyorlar bu tipler abaza ki korna çalıyolar. yoksa senin görünüşünden etkilenen bir erkek laf atmak ya da korna çalmak yerine tanışma teklif eder. ve kırsal bölgedesin ki bunlar oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...