Sizce bu olayda ben haksızmıyım bir bakarmısınız allah aşkına?

arkadaşım beni dışarı çağırdı sonrada gitti abisini çağırdı takılmak için oda tamam geliyorum dedi neyse oturduk binalarının önünde bir yandan telefonda takılıyorduk bide onu bekliyorduk neyse başka bir çocuk geldi bizimle uğraşmaya çalıştı yanımdaki arkadasa çekirdek kabuğunu attı kaç kez banada aynısını yaptı onun kafasına vurdu bana tokat attı yaramlar siz kimsiniz felan arkanızı dönün bişiy yapacam felan ben bu çocuga vurmamak için kendimi zor tutuyom 1 saat geçti bu arkadasın abisi anca geldi neymiş telefonda oyun oynuyormuş e olm neyse bir 15 dk daga ve o aradada çocuk hala bizimle uğraşıyor neyse çekirdeğin kabuğunu yere döktü toplayın lan bunları diye bende sinirlendim toplıyımmı dedim oda topla dedi bunun bir karnına bide sırtına vurdum çocuk kaçtı ağlayarak 2 dk sora geri geldi abimi çağırcam ananı sıktırtcem kalktım buna ağız burun girişcektim baktım kaçtı sora bu arkadasların binasından biri çıktı noldu yaa olay nedir dedi bana vuruyo felan dedi niye vurdun bende anlattım yanımdakilerde evet yaptı sora abiside tanıdıkmış gelin çocuğun yanına gidelim konuşalım sorunu çözelim felan tamam dedik gittik baktık elinde telefonla konuşuyordu kapattı ustundeki cekedi çıkardı olayı anlamadan etmeden yumruk attı burnuma burnum kanadı bide kulağıma çok sert vurdu kulak zarım yırtıldı neyse çocuk defol git felan dedi bunlarada birdaha sizinle konuşursam siksinler felan dedim o binadan çıkan durdurdu peçete felan verdi yok neymiş yureklenmişim sen vurabilirdin dalabilirdin felan dedi bende sersemdim bişiy diyemedim eve gittim abi dayak yerken hepsi yanımdaydı insan hiç ayırıp şahitlik etmezmi yaa bizde burdaydık bizede yaptı olay böyle böyle diye neymiş haksızmışım haksızmıyım sizce

Güncellemeler:
olay bu işte

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın bence

0|0
    0|0
    • arkadasa anlattım dalmamaları ayırmamaları normal diyo mke

• iyi çocuklar neye normalmiş, sana saygısızlık yapmış orda sen de dersini vermişsin. neyse aslında sen çocuğu dovdukten sonra kaçacaktın :)

• ne bilim kavga olacağını yanımdaki ya pıçleri bostan korkuluğu gibi duruyor hiç ayırmak yok olayı anlatmaya çalışmak yok çocuk onlarlarada aynısını yaptı istanbuldaki knkim aradı anlattım olay böyle böyle kardeşim çocuk niye anlamadan dinlemeden daldı o yanındakiler senin arkadasların degıl olum biz olsak onun anasını sıkerdik felan dedi artık sen düşün zaten o kerizler gelsin bana selam versin diyeceğimi biliyom

Yükleniyor...