Babalar kızlarını kıskanırlar mı?

Babalar kızlarını paylaşamazlar mı?

Babam erkek arkadaşımı biliyordu, annem bugün fotoğrafımızı göstermiş ilk defa böyle hafif sarılırken. Babam da sadece," sarmaş dolaşlar "demiş. Sonra suratı düşmüş bütün gün morali bozuk gezmiş. Babam kıskanndı mı sizce beni?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kizini benden kiskanan bir baba taniyordum vakti zamaninda; benle yarisiyordu resmen

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal. Babaların kızlarına karşı ayrı bir zaafı var derler. Paylaşmak istemiyordur ki çok doğal. Sen de sevgilinle nişanlı/evli konumuna geçene kadar idare et biraz, gözüne batma babanın yazıktır :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• babaya kadar gitmene gerek yok ki :D ben bile kız kardeşimi paylaşamam , baba hayli hyli paylaşamaz tabisi çok seviyosa :>)

1|0
    0|0
    • Ne bilim şaşırdım ya ilk kez başıma geliyor :)

• ben baba olsam kıskanırım

1|0
    0|0
  • baba olmadik nerden bilem

0|0
    0|0
  • evet kıskanır.

1|0
    0|0
  • Düşünüyorumda kız babası olsam ben de aynı şekilde olurdum istemsizce :/

0|0
    0|0
  • Adam sana guveniyo iyi niyetini suistimal etme hafif sarilmalik foto yerine sadece onun olduğu fotoyu gostereydi ben baban olsam daha farkli olurdu

0|0
    0|0
    • Ya ben göstermedim zaten annemin bos bulunmuslugu maalesef. Ben de kızdım neden onu gösterdin diye

• Bence de büyük konusma 😊

• Kendimi biliyorum ama bunu kaldiramam buyuk konusmamam Allah sonra sinamasin diye :)

• kıskanırlar tabiki bir kızın ilk aşkıdır babası :) açık görüşlü birisymiş yine iyisin :) ben olsam açıkçası izin vermezdim :/

0|0
    0|0
  • Kzılar kıskanır

0|1
    0|0
  • Benim şayet kızım olursa o kadar çok severim ki böyle sarılırım sarılırım öperim önce sonra ısırırım kızartırım ağlar sonra öperim öyle yani :D

0|0
    0|0
  • deli gibi kıskanırlar

0|0
    0|0
  • Koruma iç güdüsü vardır yani kıskanmak denmez tam😀😀

0|0
    0|0
  • evet öldürür babalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabilir babalar kızlarının ilk aşkidir kiskananmasi normal kız çocuğu daha bir farklidir babamı özledim simdi :(

0|0
    0|0
  • Evet hem de çok. kimseyle paylaşmak istemezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...