Günümüzde kadınlar sizce neden menfaatçi ve paragöz zaman çok değişti farkında mısınız?

Arkadaşlar sizce günümüz kadınları neden menfaatçi ve paragöz halbuki eskiden böyle değildi benim çocukluğumda eskiden kadınlar ilişkilerinde menfaat beklemiyordu sevgi saygı vardı ama şimdi öyle değil şimdiki kadınlar menfaatçi mal düşkünü materyalist kadınlar türedi sizce kadınlar neden sevgili ararken parayı tercih eder farkında mısınız artık eski mal düşkünü olmayan kadınlar malına mülküne değer vermeye başladı sizce neden böyle kadınlardan artık soğumaya başladım eskisi gibi değilim artık erkekler bu kadar menfaatçi değil zaman çok değişti

Güncellemeler:
bu açık kapalı hiç farketmiyor bütün kadınlar aynı

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Çalışmayan bir kadınla asla evlenmem, diyen erkekler ve
    Babanın fakir olması senin suçun değil fakat kayınpederinin fakir olması senin suçun diyen erkekler.
    Bir de hesap ödeten erkekler var,
    Bir de ilk buluşmada kızın maaşını soranlar,
    Favori soruları ;
    -Ev kendinizin mi?
    -Araban var mı?
    -Kadrolu musun?
    Yani genelleme yapmayalım , iki tarafta da var. ;)

0|0
    0|0
    • @NurSima_ Her iki tarafta da var doğru söylüyorsun Hani Peygamberimizin bir hadisi var ''Ahir zamanda insanlar helali haramı düşünmeyecekler sadece parayı düşünecekler'' diye buyurmuştur zaten ahir zamanda yaşadığımız için kimse bunu düşünmüyor

• @NurSima_ bide diğer önemli husus sağlık insanlar her şeyin değerini biliyorlar bir tek sağlığın kıymetini bilmiyorlar Çünkü Peygamber Efendimiz S. A. V. şöyle buyurmuştur ''İnsanlar her nimetin kıymetini bilirler fakat bu iki nimetin kadrini bilmekte aldanmışlardır Sağlık ve boş vakit'' diye buyurmuştur yani günümüz kadınlarını ve erkeklerini şimdi daha iyi anlıyorum millet ne kadar boş işlerle uğraşıyor

• Haklısın.

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes dengiyle olsun bence

0|0
    0|0
    • @Dajsy keşke öyle olsa ama günümüzde bu zor gibi görünüyor bide ülkemizde yaşam şartları zorlaştığı için herkes parayı düşünür oldu artık eskisi gibi değil insanlar

Erkekler Ne Diyor 1

• Hepsi aynı değil be abi

0|0
    0|0
    • Hepsi aynı değil o yönüyle haklısın ama Türk kadınlarının çoğusu böyle tabii başka ülkelerde durum aynı mı bilemem ama kadınların çoğusu parayı düşünür

Yükleniyor...