Kapalıyım ve (uzun) eteğim rüzgarda yürürken zorluyor böyle birini görseniz ne düşünürsünüz?

Memleketim 2-3 gündür çok rüzgarlı yürürken zorlanıyorum ayak bileklerimden biraz yukarı çıkıyor normalde bileklerimden biraz aşağıdalar ama. Utanıyorum böyle olunca kötü bir şey mi..

Lütfen cevaaaap. İyi akşamlar

1|1
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde uzun ise rüzgardan dolayı giyimine art niyet çıkaracak biri varsa onun içi fesattır. Kaldı ki günümüzde kapalı olup normal zamanlarda bileklerinden bir karış kısa ve daracık pantolon giyenler var. Sen ise aktardığın kadarıyla olması gerektiği gibi giyiniyorsun Demem o ki sen içini ferah tut, bahsettiğin gayet olağan bir durum.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zor durumda olduğun için, hiç birşey düşünmem.. İnsanlık hali, bilerek yapmıyorsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• dusunmem hicbise

0|0
    0|0
  • Süpersin zorluklar fikrini değiştirmesin

1|0
    0|0
  • başım yerde yürüdüğüm için görmem , bişe de düşünemem :D

0|0
    0|0
  • Banane arkadaş veya ona ne diğerine ne senin ayak bileklerinden ayak bileğini görünce azıcak kadar aşşalık biri varsa oda onun sorunu olur senin değil.

0|0
    0|0
  • Tabi kötü birşey ama sende dikkat et 😀

0|0
    0|0
  • dikkatimi ceker bakarim ha hosuma da gider

0|0
    0|0
  • farace giy sende

1|0
    0|0
  • Etekler foraa

0|0
    0|0
  • pantolon giy üzerine pardesü

0|0
    0|0
  • Hadi es es diye tezahurat

0|0
    0|0
  • Sen cansın güzelim düşünmn yeter edebli kız içini ferah tut

0|0
    0|0
  • git bir hocaya falan sor burda ne işim var yani biri sana ğüzel bir cevap yazmaz

0|0
    0|0
  • içlik giy

0|0
    0|0
  • Allah seni gibi insanların sayısını arttırsın :) Yalnız ciddi anlamda rahatsız oluyorsan, rüzgarda savrulmayan türde etekler var mı bilmiyorum ama onlardan alabilirsin :)

1|0
    0|0
    • Evet rüzgarlı zorlanıyorum diye pişman olup eve döndüm 2 defa.. Ben keten giyiyorum hep bilmem ki hangisi

• Evet burda bile etekler fora yazmış falan daha ne diyim ki insanın canını sıkıyorlar işte.. Neyse seni tutmiyim hayırlı geceler :)

• Teşekkür ederim sana da :)

Kızlar Ne Diyor 8

• kötü bişey değil sonuçta hava şartları yüzünden olan bir durum
    ama bu havalarda tesettürlü bayanlar için tunik ve pantolon en iyisi en azından rahat olursun

0|0
    0|0
    • Pantalon sevmiyorum canım teşekkür ederim yorumun içinde en iyisi dışarı çıkmamak bir kaç gün :)

• Bilegine uzun corap giyebilirsin cokta zor bir sey olmasa gerek diye duusnuyorum

0|0
    0|0
  • Fazla fileli veya geniş etek tercih etme o zaman rüzgarlı havada. Bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Siyah cirap giy o zaman

0|0
    0|0
  • Allah askina, Fetva mi verelim?

0|0
    0|0
  • Rüzgarlı havalarda kabus gibi. İçine tayt giy.

0|0
    0|0
    • Hava sıcak değil ama rüzgarlı

• Soğuk değil yani hava sıcak

• Kot ya da keten tarzı tercih etceksin o zaman yani biraz daha dar kesimlileri onlar açılmaz.

0|0
    0|0
    • Canım dar kesim keten giyiyrum zaten rüzgarda yukarı çıkıyor

• Valla her türlü açılır yani. Dısarda açılmasa otobüse binerken inerken açılır. Ben tercih etmiyorum etek.
      Bilemicem cok o yüzden

• iyi akşamlar
    ben kötü düşünmem sonuçta rüzgar var ve herkesin kıyafeti normal durmayacak
    kapalı olduğu halde kısa etek giyen giydiği pantolunun paçalarını bileklerini açacak şekilde kıvıran yani modaya uyan modern dindarların olduğu zamanlardayız takılma böyle şeylere

0|0
    0|0
Yükleniyor...