Mültecilere bakış açısı?

Bazı insanların humanist yorumları sadece tiksindiriyor. Suriyeli şöyle suriyeli böyle cıvıttınız artık suriyelileri melek gibi gostermekten vazgecin cadir kentleri begenmez camide dilenir cocugu yolda kadınlara sarkintilik yapar laf atar erkekleri savaştan kacip Turkiye de sefa surer kadınları erkekleri bastan cikarmaya calisir. Bizzat tanidigim birinin anlattigi olay antepli bir aile cocuklari var mutlular suriyeli bir kadin ve cocugu var aciyip yardim etmek istiyolar eve aliyorlar diger gunlerde kadın sabah kalkiyor adam yok cikiyor odadan adami suriyeli kadinla yakaliyor. Siz istediginiz kadar acıyın hic biri umrumda degil saddamdan kacip ulkemize siginanlar bugun nasil ozerkci ise bu multecilerde gelecegin ozerkcileri. Aylar once kendimde bir suriyeli tarafindan tacize ugramistim polise esgal vermistim yakalandi ama iceri girmedigine eminim. Çocuklara bakip agliyorsunuz aciyosunuz ama yoldan gecen ulkenizin roman cocuguna goz devirmeyi ıy demeyi de biliyorsunuz. Ne zaman bosnaya dogu turkistana pakistana burmaya agladin? Sadece acizlik ! Aciyacaksan suriyede kalip vatanini birakmayan eziyet cekene aci Turkiyede olupta sefa surene degil ! Bu benim gorusum saygi duyup duymamak sizin gorusunuz.

1|3

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...