Niye herkes birbirinin aynisi kimi taklit ediyor herkes?

Kiyafetinizden tut gülüsünüz bile birbirinin aynisi ayni muhabbetler ayni aptal ask hikayeleri ayni sarki zevkleri populer olana tapma gösteris severlik noluyor berbat görünüyorsunuz komik havali ve muthis oldugunu sananlar var gülüsünüz bile sahte libidolar tavan egoistlik ben bu insanlar yüzünde ise, okula gitmek istemiyorum kendi tarzinizi olusturun kendinizi taniyin berbat haldesiniz birde kendinizden farkli olan insanlara hakaret edersiniz alay edersiniz yeryüzünde belki en komik insan cesidi bahsettigim sizce?

0|2
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorma ya... ben sırf hala kendime has efendi adam çizgimi bozmadım diye beğenilmez olmaya başladım. Öncede insanlar mülayim ailemize uygun tipler isterdi şimdi dizilerdeki gibi züppe tiplerden hoşlanır oldu olan bizim hayata oldu yalnızız :(

1|0
    0|0
    • Evet haklisin gercekten :( insanlar kendilerine benzemeyenleri istemez olmus samimiyetsiz sahte insanlara sicakkanli demeye baslamislar birbriinin aynisi herkes fikir yok duyarlilik yok muhabbetler falan hep ayni sirf bu yuzden arkadas da edinmiyorum berbat bir durumda herkes..

• Ahahahaahhaha annemde gecen babama evlenmeden önce daha tarz yakisikli bir adamdi sonra nolduysa dedi anliyorum simdi Türkiyede cogu insan bu kafada birseyi elde edene kadar demekki.😂😂

• Aynen öyle :))) Neyse konu uzadı ben kaçar harley dizayn botlarımı giyiyim bakkala çekirdek almaya gidiyim.

• sorma gitsin.

1|0
    0|0
    • Disari cikiyorum birbirinin aynisi insanlar yuz ifadeleri bile ayni asik suratlar falan sahte mimikler arkadas edinmek bile istemiyorum herkes ayni :(

• ben kendimi taklit ediyorum :)

1|0
    0|0
  • çok güzel bir tespit, düşündüğüm şeyleri deli getirmişsin

1|0
    0|0
    • Herkes bunlarin farkina varabilse keske...

• Bende okurum sadece.. yasamak daha güzel iyi kötü geriye dönüp baktignda hiçlik görmek yerine birseyler yasamis olmak falan kitap okunmadigi halde güzel bir üslup gelistirin böyle baslayip kitap da yazabilirsin 👍

• kitap yazmayı çok istiyorsun ama seni alıkoyan bir şey var belli nedir o?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...