Sevgilim kız arkadaşımı dövdü?

Uzun zamandır yakın kız arkadaşım arkamdan dedikodu yapmış sevgilisi onunla yatağa atmak için çıkıyo demiş buda sevgilimin kulağına gitti. Arkadaşımla kafede oturuyorduk birden bire geldi kıza tekme tokat daldı ayıramadım bir türlü kızın kafasında saç kalmadı. Tamam arkadaşımın yaptığı doğru değil onu asla affetmeyeceğim ama sevgilimin yaptığıda doğru değil her ne sebepten olursa olsun bir kıza bu denli şiddet göstermemesi gerekirdi ilerde benide böyle dövmeyeceği ne malum. Çok moralim bozuk sizce ne yapmalıyım?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmış. Bu kız değil şeytan resmen. Çocuğun baya ağırına gitmiş demekki

0|0
    0|0
    • çok abarttı ama :(

• erkek kavgası izlediysen bilirsin etraf toz duman içinde kalıyo. aynen öyle oldu sanki karşısındaki kadın değilde bir erkek gibi vuruyordu arayada giremedim. tam sevgilimi çıkardım sakinleştirdim koşarak geri döndü kızı itekledi merdivenlere tutundu tutunmasa boşluktan düşüyodu kız. sevgilimi çok seviyorum böylede biri değildi ama yaptığı çok korkuttu

• Bu da fazlaymış ya. Valla içinde cidden psikopatlık varmış

Erkekler Ne Diyor 10

• Ulan adam korusa bir dert, korumasa bir dert. Eyvallah senin düşüncende madalyonun bir tarafı, bu denli şiddet göstermesi, ileride senin için de bir tehdit oluşturabilir bunu sen daha çözümleyebilirsin. Ama o an öfkesine yenik düşüp, hoşlanmadığı ve haketmediği kelamları duyup ya da öğrenip sonrasında bunun cezasını vermek gibi düşünceyle de bu tarz bir girişimde bulıunmuş olabilir. Mantıklı olarak iletişim halinde olup senin bu işi gözlemlemen gerekir.

1|0
    0|0
    • asla ben kızı savunmuyorum onun hak edeceği tek şey umursanmamak kafenin ortasında bir kızın tekme tokat dövülmesi ne kadar doğru ağladım orada hiçbirşey yapamadım

• guzel senaryo

0|0
    0|0
  • delikanlı cocukmuş o cocuktan hayır gelir işte

0|0
    0|0
  • kafanız yerinde değil

0|0
    0|0
  • İyi yapmış senden beklerdim böyle bişeyi ama sevgilin dayanamamış hak etmiş ama

0|0
    0|0
    • tamam kız suçlu onu asla savunmuyorum ama bir kadına o kadar şiddet doğru değil vuruşunu görsen kız orada ölebilirdi :(

• Ona göre hareket edersin sende ayrılma sebebi değildir ama bu hareketi

• Senide kafasi kizinca dovecek kadar erkekmis karari sen ver

0|0
    0|0
    • normalde çok eğlenceli deli dolu birdenbire böyle oldu :(

• Yaramaz adam, düzgün sevemez bunu yapan kimseyi

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi yaparsan emin ol seni öldürür :)

0|0
    0|0
    • bende ondan kaygılandım :(

• O gibi şeyler yapma bu kadar basit. Hak edene hakkını veriyor erkeğin durum bu sadece.

• ayrıl gitsin yarın çünki senide döver

0|0
    0|0
  • Bir gün senide döver böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kız arkadaşında aranmış.

0|0
    0|0
  • evet sana yapmayacagi ne malum

0|0