Hayatımın dönüm noktası diyebileceğiniz yaşadığınız en büyük olay?

Hayatımın dönüm noktası diyebileceğiniz yaşadığınız en büyük olay?

0|1
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• İftiradan cezaya girdim bence sağlam bir dönüm noktası olablir :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amcam babami bicaklayip sadece 2 ay hapis yatmasindan sonra hukuk okumak istemem benim hayatimin donum noktasi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• annemin vefatı benim gerçekten bu hayattaki en büyük dönüm noktam üzüldüm mü tabikide intihar etmek istedim ama annem gittikten sonra okadar cok sey ögrendim ki anlatamam

1|0
    0|0
  • Henüz Gerçekleşmeyen Olay/lar.

1|0
    0|0
  • Yuvaya verilmem.

2|0
    0|0
  • askerlik

1|0
    0|0
  • Yaşadığım en büyük olay kendi üzerimde deney yapıp bir yıl kadar uzun bir süre için kalp atışı hızımı artırmam oldu. Sonra uzun bir süre kendimi aç bıraktım. Bunum yüzünden yüzümün yarısını ve büyük bir kas kütlemi kanıma karıştırdım. İlk bir yıl boyunca bir ucube gibi görüldüm ve bana bakan insanların sinirleri bozuluyordu. Çünkü tipsiz ama yakışıklıydım. Zor günler geçirdim, zavallı günler. Acı mı güç getirdi yoksa güç mü acı anlamadım. (Beynim sürekli bu olayı unutmak istiyor. Bu da ayrı bir sonuç.)

0|0
    0|0
  • 8 Yaşındayken Büyük bisiklete bindim yokuş aşağı inerken Frenlere basacak kuvvetim yoktu. Yolun her tarafında arabalar vızır vızır geçiyordu. Sadece içimden dua ettim. Sonra bir dönüş yeri gördüm tam kıvırdım bisikleti o sırada takla attım. Her tarafım yara bere içinde oldu. Yaramaz çocuk değildim asla sadece o olaydan sonra bisiklete binmek istemedim

0|1
    0|0
  • Çin işkencesi kitabını okuyup namaza başlamam

1|1
    0|0
  • 12 Mayıs olayı

0|0
    0|0
  • Yasamadım hic

0|0
    0|0
  • Öyle bir olay olmadı

0|0
    0|0
  • Aldatılma
    Kovulma

0|0
    0|0
  • Bu dünyada yaşamaya başladığım gün, her şey değişti :D

0|0
    0|0
  • devi meniketti hayatımın dönüm noktası :)

0|0
    0|0
  • Doğumum herhalde

0|0
    0|0
  • A q bir arsa buldum dag basi diye almadim simdi ortasindan anayol gececekmis. kafami seveyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...