Sevilmiyorum dertliyim yardım?

Babami cok küçük yaşta kaybettim. Annem ve abimde sevgisini pek gösteren biri değil arkadaslarimi secerim bir cok arkaasim vardir ama az sayıda dostum var insanlarin hata yapmasinamda gelemem en yakin arkadasim cok tatli bir kiz seside cok ince ve hoş ne zaman bir ortama girsekk onla tum ilgi onda kiskanclikmi diye dusnuyorum ama ben insanlari kiskanmam ama cok fazla uzerime geliyorlar insanlar hep onlarin uzerine düşüyor ben dis kapinin dış mandali oluyorum güzel bir kiz degilim fizigimde hos degil ama insanlarin arkasindan konusmam ve kotuluk dusunmem neden boyle oluyor anlamiyorum yardim edin sizce nasil davranmaliyim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En azından kandırılmamak güzeldir sahte sevgiler üzerine kurulan bir hayatın yok sırf mutlu ol diye yalandan sevmesinler boşver insanlar bencilliklerini bir kenara bırakamıyorlar çünkü

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ALLAH yannında ona git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hepimizi yaratan Allah arkadaş aile fiziğine güzelliğine bakacağına karakterine arkasından konuşmayıp kötülük düşünmemene baksın dost dediğin de 2 3 tane olur fazlası zaten zarar böyle düşünmemelisin baban içinde başın sağolsun

1|0
    0|0
  • Takma fazla kafaya

0|0
    0|0
  • Takma boşver hayat sanada güler elbet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...