Face veya instagramda gerçekten dolandirmayan kazandiran iddaa siteleri var mi? İhtyacm var yardmci olur msnz?

Merhaba arkadaşlar,
Erkekler bayanlara gore biraz daha fazla iddaa mac konularina merakli şüphesiz. ben bir ara kupon aldm ama kazanamadı dolandirildim. face veya instagramda gerçekten kazandıran dolandirmayan siteler veya isimler var mi yardimci olur musunuz? Asgari ücretle calisiyorum maddi acidan desteğe ihtyacim var

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar hep dolandran site hacı. Yalandir tamam tutani var ama öyle hep olmaz

0|0
    0|0
    • Hep degil ya ayda 1-2 tutsa yeter.

• Bende yorum gücü yok zaten macun m sinden anlamak bende 5-10 liralik anca. zaten günlük 50 liraya calisiyoz elin kapisinda bide onun hepsini ole maçlara veremem

• Ozamn kanka bence oynama helaliylen kazaniyosan hic bulastrma

En İyi Kız Görüşü

• Saliha Demir diye bir kadın var Facebook'ta. Onun tahminler tutuyor genelde

0|0
    0|0
    • Sen oynuyor musun peki canim 😊

• Linkini vereblr misin facede bir suru saliha demir cikiyoo

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunlardan bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Ben varım idda babası

0|0
    0|0
    • Kazaniyor musun peki ya?

• Güvenebileceğim biri olsan şifremi verirdin bakardın incelerdin kuponlarımı idda sitesinde orjinal

• Güvenip guvenmeme konusu değil de ole bir şey istemem zaten sorumluluk altina girmek istemem ama mac verebilir misin mesela tabi vermek istersen yoksa ben zorlayamam

• Bence sen akillanmiyacaksin 😆😅

0|0
    0|0
    • Niye 😊

• Dikkat ette dönerim derken batma 😆😅

• Tamam tamam ederm zaten yardim eden de yok😃

• Yalan hepsi bulaşma dolandırıcı kazansalar zaten kendileri oynar niye kupon satsınlar

0|0
    0|0
    • Yani tabiki ole haklisiniz ama ne biliyim ya umut dünyasi iste zor durumda olmasam zaten istemem ama belki burada bilen birileri vardır diye dusundum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...