Kadın erkek arasındaki sohbetler neden bu kadar sığ?

Varsa yoksa eski sevgililer, kuzişler, ayakkabılar çantalar.
Siyasetten, edebiyattan, tarihten konuşsan moron moron yüzüne bakıyorlar.

1|1
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben severim tarih ya. ayakkabi canta muhabbeti igrenc.. ögh

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok az kız tanıyorum ergenlik yıllarında hayatla ilgilenmiş..
    Tam böyle karakteri şekillenirken..
    Bense her alanı ilgi duyuyodum, hala da öyle.. Gelişerek devam etti..

Kızlar maalesef çok pasif yetişiyor ülkemizde.. Üniversitede açılanlar da dünya'ya ikinci kez gelmiş gibi ukala olabiliyor..

Sakın kızlarımız, kadınlarımız hakkında kötü bişey dediğim çıkmasın buradan ama ortak noktalarımız olmadan yetiştiriliyoruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Erkek arkadaşlarımla konuştuğum şeylerin yüzde 5 ini falan ilk seçenek oluşturuyo sadece

0|2
    0|0
  • Nereye felsefe kusalım? Biz de isteriz oturup iki kitap, film tartışalım, müze gezelim ama insanlar günlük koşuşturmacaları içinde daha çabuk tüketilen konuları seçiyor.

0|1
    0|0
  • ben konuşurum siyasette ama dozunda

0|1
    0|0
  • ben edebiyat aşığıyım eski sevgili muhabbetini hiç çekemem

0|1
    0|0
  • Senin konustuklarin öyleymiş

0|1
    0|0
  • Yok ya herkes böyle değil bence

0|1
    0|0
  • İnsanlarda sığ cünkü

0|1
    0|0
  • @grey_life yoooo biz hiç öyle değiliz. Zaten param yok o yüzden ayakkabı çanta da yok 😄

0|1
    0|0
  • Tamam dediklerini konuşmak güzel de fazlası sıkıyor. en azından ben az buçuk bişeyler anlatabilsem ve dinlemeyi sevsem de sıkılıyorum, daralıyorum

0|0
    0|0
  • ben hiç muhabbet etmem

0|0
    0|0
  • erkekler işte... :) konuşacak konu bulamıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Öyle... Siyasetten konuşulunca ortamı terk ediyorum. Erkek olsaydım da farklı olmazdı ama.

0|0
    0|0
    • örnek sadece, illa kuziş konuşmak zorunda değilsin

• Sana katılıyorum. İnan ben kendi kız arkadaşlarımla konuşacak şey bulamıyorum. Ama siyaset başka... O yüzden belirtmek istedim...

• Moronlarla takılıyordu demekki :D

0|0
    0|0
    • kendinden bilirsin ya çok verici oluyorsunuz ne yapalım,

• Fakültelerin durumunu bilmesem yazdıklarına inanırdım

• Bak işte etrafındakiler moron olduğunun bir kanıtı daha direnme bence :D Nasıl bir çevrede yetisiyorsan nerelere gidiyorsn artık her yerde buluyorsun demekki;)

• Özellikle siyaset konuşmadan duramam.

0|0
    0|0
  • ailem ya da eski sevgililerim hakkında konuşmayı sevmem ben daha film ya da kitaptan konuşurum onlarda bana uyar

0|0
    0|0
  • Aşk, meşk , özel konular❌

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Siyaset konusmam sonu tartismaya gider genelde digerleri konusunda haklisin kisitli konular istedigim sey herseyi konusabilcegim birisi daha eglenceli oluyo

0|0
    0|0
  • Biz sohbetlerde varsayılan ilkeleri girmiyoz. Günlük ya da ben bir konu açırım, herkes onu tartışırır

0|0
    0|0
  • Moron işte tamam, cevap soruda gizli..

0|0
    0|0
  • Ben artık siyaset konuşamaktan sıkıldım..
    Konuşmuyor, uzatmıyorum..

0|0
    0|0
  • O kadar b0ktan bir çağ ki yaşadığımız 15,16 yy da yaşamak isterdim herşeyin olması gerektiği gibi olduğu dönemde şimdi herkes egoist ilişkiler sahte aşk yalan oldu Ortam desen bel altı çok kötü ya konuşamıyorsun kimseyle milletin derdi farklı

0|0
    0|0
  • Kafını işi ney başka

0|0
    0|0
  • Senin çevren kötü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...