Bakar Mısınız Ne Yapmam Lazım?

ailem erkek arkadaşımın yemin törenine gitmeme izin vermiyor. aslında babam izin vermiyor annemse arada kalmamak için babam ne derse onu kabul ediyor. Ailemdeki- Akrabalarım falan da dahil- herkes erkek arkadaşımı tanıyıp sever ama neymiş Nişanlı değilmişiz o yüzden yemin törenine gitmem saçma olurmuş. erkek arkadaşım yemin töreninden sonra Kilis'e gidecek usta birliğine kafayı yemek üzereyim ne yapmalıyım ikna etmek için yardımcı olun? :(

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ailen haklı nişan yok hem onun ailesi gitmeyecek mi?

0|0
    0|0
    • Nişan olunca ne fark ediyor ben bir daha kimi bekleyeceğim ondan başka asker olarak? herkes bana gelmiş niye yüzük takmadan gitti madem öyle gelince takalım da işler ciddileşsin seviyoruz biz o çocuğu demeyi biliyorlar da yemin törenine gideceğim diye ne olay yaratıyorlar anlamıyorum.

• nişanlı olmasak da nişanlı gibiyiz bütün aileler biliyor ayrıca onun ailesinden birkaç kişiyle benim ailem tanıştı.

• O zaman babani ikna etmelisin

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle bir konuda tek gitmene izin vermeleri çok zor yanına birini alsn izin lma olasılığın biraz daha artar ablan abin kuzenin vs

0|0
    0|0
    • Onun ailesiyle birlikte gideceğim ve ailesi de gerçekten çok istiyr onlarla gitmemi ona destek olmamı falan.

• iizmirden kastamonuya

• valla k. bakmada bu iş olmaz haklı ailen seni gönderseler ben şüphe duyrım en mantıklısını yapıyolar

Yükleniyor...