Kapat

Ot gibi yasiyorum ne yapmam lazim?

100 kiloyum hayatta 1 tane arkadasim var onlada pek konusmuslugum yok. 2 yil okudum bir yerde basit bir bolum babam bana kilonu verirsen seni ise koyarim dedi 145 kilodan 100ze dustum 8 ayda ama sozunu tutmuyor babam pekte umudum yok. Para acisindan durumum iyi ortamlara giriorum ama kimse yuzume bile bakmior sanal alemi vs kapattim okul yok is yok ve cidden kilolarimla basim dertte veriorum ama artik ondanda umudum yok kafayi yemek uzereim ablam var oda evli annem babam yasli gun boyu evdeim skldm gercekten ne yapmam lazim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Azmin bittiği yerde daha yeni başlıyor sun demektir
    Devam et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo verme hedefinden vazgeçme bence. Önce bu durumu hallet. Sonra hayatının kendiliğinden değiştiğini görürsün yavaş yavaş. Bu süre zarfı içinde asosyalleşme tabi. Kafa yapına uygun arkadaşlar edin ve gezip eğlenmene devam et. Bu sana kilo vermen konusunda pozitif etken olur. Arkadaşlarınında sana destek olması işini kolaylaştırır.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• evde pek oturma ya. evine yakın park falan varsa git basket oyna spor aletlerini kullan hem orda bayanlar falan hep muhabbet ediyor onlara katılırsın sosyalleşirsin. olmadı biraz para ver spor salonuna git hem spor yap hem sosyalleş. sıkıntı etme ya nolcak. aldığın gibi verirsin kiloları istersen. eğer çalışmıyorsan internetten altyazılı yabancı dizi izle dilini geliştir. takıl kafana göre.

0|0
    0|0
  • Ozelde konusalim

0|0
    0|0
  • Yavru spor yap düzgün beslen benim gibinolursun

0|0
    0|0
  • Bol spor, sıkı diyet, namaz ve dua :) Durumu sana çok benzer dostum var. Her zaman yanındayım arkadaşının da sana destek çıkması moralini yüksek tutması lazım. Öyle yapmıyorsa arkadaşım var deme :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• çok iyi vermişsin ya. devam et! 45 kilo düşmek ne demek!

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapmalisin sporsuz olmaz. onun disinda yuruyus yap hergun. diyet felan da yapma geri alirsin. Protein agirlikli beslenmelisin ve porsiyonunu hergun yavas yavas azaltarak basla birden degil.2.5 litre su ic gunde kesinlikle sonuc alirsin :)

0|0
    0|0
  • Çık yürü koş o kg ver hala 30 kg kadar fazlan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...