Arkadaş ortamında yanınızda biri aşağılansa naparsınız?

Bugün böyle bir olay yaşadım, yanımda arkadaşım yine o ortamda olan birinin üstüne çok fazla gitti, aşağıladı bir nevi. Çok kötü hissettim, bir şey de diyemedim kalktım gittim. Siz böyle bir durumda naparsınız?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu yapana ve maruz kalana bağlı birazda. Her durumda tepki gösteririm ama derecesi kişilere göre değişir.

3|2
    0|0
  • O asagilayan kimsenin agzini burnunu kirip oradaki sandalyenin ayaklarini... neyse öyle şey yapardim..

1|0
    0|0
  • Bikeresinde bir kiz düştü sandalyeden okulda ikitane dangalak kiz almis resmini cekiyo bide flaşi acik cekiyo yuzsuz gibi bend eonlari çektim filaşlı sonra okulun itiraf sayfasina attim 😎

1|0
    0|0
  • Aşağılayanı ortamdan kovuyorum

1|0
    0|0
  • Müsaade etmem

1|0
    0|0
  • aşağılayanı ben aşağılıyorum güzel kardeşim bak kendi ne bok milleti aşağılıyo

1|0
    0|0
  • düşene bir tekmede ben atarım

1|0
    0|0
  • Savunurum onu ama dozajlı yani onu ezdirmeden

1|0
    0|0
  • Hangisine daha yakın olduğuma ve hangisinin haklı olduğuna göre değişir yapacağım şey.

1|0
    0|0
  • Aşağılanan kış haklı ise aşağılayan kişinin mk açık ve net 😠

1|0
    0|0
  • Konuya Göre değişir

1|0
    0|0
  • Kim binu yapıtsa ağzına iki tokat çekmeden duramam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hukukçu olduğumdan mıdır bilmem, insanların birbirini hor görme durumlarına asla sakin kalamıyorum. Benim yanımda öyle bir durum olacakta ben kalkıp gideceğim sakince?

1|0
    0|0
  • Yakın arkadaşın olabilir yanlış yaptığını söyle. Arkadaşlar ne için var birbirlerine doğru yolu göstermek için. Eğer arkadaşlığımız zedelenir gibi bir korkun varsa varsın zedelensin o zaman o gerçek arkadaş değildir zaten

1|0
    0|0
  • Bir şey diyemedim diye bi'şey yok. Tepkini koyacaksın.
    Nefret ederim bu tarz durumlarda. Gerçi kişinin kendisini ezdirmemesi gerek, arkadaşın susup kaldıysa hata onda. Ama yine de sen araya girmeliydin.

1|0
    0|0
  • Aşağılayanı aşağılarım

1|0
    0|0
  • Öyle insanlar ile arkadaşlık etmem🐼

1|0
    0|0
  • ona çok güzel cevabını verırım herkes önce kendıne baksın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...