50.000.000€ karşılığı cinlerle dolu bir evde bir gün geçirir misiniz?

Hadi bakalım yerse. 😂😂😂
50.000.000€ karşılığı cinlerle dolu bir evde bir gün geçirir misiniz?

0|0
15|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 15

• cin o resimdeki gibise korkmam ama o fotodaki gibi görünmüyordur sanıyorum o parayıda verseler cinlerle işim olmaz

0|1
    0|0
    • Bu bir Türk filminden alınma görüntü. Cinler normalde uzun tırnaklı, boynuzlu ve 1.50 boylarında olurlar.

• o para az o iş için

0|1
    0|0
  • Çarpmıcaklarına ya da oynaşmıcaklarına söz versinler takılırız bro sıkıntı yok.

1|1
    0|0
  • Cinler Her Yerde Kardeşim Bedava Geçirdiğim 30 Yılın Tahsilatını Kimden Alacağım?

1|0
    0|0
    • Bu başka bir durum. Onların evine onlardan izinsiz giriyorsun.

• Bazen Direkt HZ. ALLAH'ın İzniyle, Bazende Yine HZ. ALLAH'ın İzniyle, Bizim Alemimizde Manyetik Bir Hadise Vukur Bulur, Ya da İki Alem Arasında Bir Menfez, Koridor Meydana Gelir, Ya da Doğuştan Medyum Özelliğine Sahip Bir Kişi Bilerek Ya da Bilmeyerek Bünyesi Gereği Buna Vesile Olur.

Nitekim Hiçbir Cin Kendi Aleminin Hudutları Dışına Kendi İradesiyle Çıkamaz!

Aynı Dünyada Olmamıza Rağmen Boyut Farklılığı Bir Hakikattir! Cinler Canları İstediği Zaman Metafizik Alemden, Fizik Alemine Geçemezler.

Cinler Kendi Alemlerinden, Şehadet Alemine Geçtiği Zaman Herhangi Bir Kişi Ya da Kişilere Musallat Olamazlar. Herkese Tesir Edemezler.

• Hangi ayet sana çıkaramam koca kitabı bir daha okumam gerekir ama bu bir gerçek. Ezan ile beraber boyut kapısı açılıyor ve gelebiliyorlar.

• Her türlü

0|0
    0|0
  • Zaten bulunduğumuz evlerdede cinler var. Nüfusları çok. şu an herkesin yanında vardır.

0|0
    0|0
    • 70 cin mi ne varmış her evde hatırladığım kadarı ile. Ama şöyle bir durum var, bizim evimizde bize zarar vermezler orada tamam ancak ben onların evinde kalmaktan bahsediyorum.

• Paraya gerek yok yeri göster ben girerim 😊😉

0|1
    0|0
  • nas felak ayetel kürsiyi okur girerim eve

1|0
    0|0
  • Niye geçirmeyim

0|0
    0|0
  • Bern geçiririm cin korksun benden

0|0
    0|0
  • yer çok şükür

0|0
    0|0
  • la ateistim içki verseler geçiririm :D

0|0
    0|0
  • olur bizimkilerle arkadaşlık kurarlar belki :) bir kaç tana daha edinirim :)

0|0
    0|0
  • Cinleri bile mikerim.

0|0
    0|0
  • Geçiririm
    Cşnden korkum yok çünkü
    Çağırıyoruz bile arkadaşlarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...