Üniversitede bayan öğrenciler hep bakımlı mı?

aşırı bir makyaj ve fazla açık-gösterişli giyinerek güzel olduğunu düşünenlerden bahsetmiyorum. Yani gerçekten bakımlı olduklarını düşünüyor musunuz?
Mesela üniversitede olanların pek çok fotoğrafı var derste çekilmiş vs baya özenli duruyorlar. Hepsi öyle mi?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bakmlıdır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizde az çok vardı bakımlı tipler. Ama çok değildi sanırım.

0|0
    0|0
    • yani daha sıradan mıydılar?

• Yani ben de bakımlı giderdim ama makyajsız saçım başım dağınık da gittiğim zamanlar olmuştu. Tamamen her gün aynı bakimlilikta gelen insanlar vardı 10 kişi falan. Geri kalanı sıradan evet.

Erkekler Ne Diyor 3

• Her kadının yaptığı gibi buluşmadan önce yatmadan önce resim çekmeden önce düğüne gitmeden önce yaptığı bakım işte sonra hayat yine normal 24 saat bakımlı dolaşamazsın ilk anın büyüsü belirli bir zamandan sonra geçer yeni gün doğumuna kadar ;)

0|0
    0|0
    • benim gördüklerim derste hocalarıyla birlikte çekilmiş fotolar yani özel bir anda değil aslında. Kıyafet-makyaj her şey çok düzgün ve fizikleride zaten baya iyi

• tabiki çok önemli

• Kesinlikle sevdi seni ya ne kadar da mütevazisin öyle :)

• yok be çoğu kezban :D

0|0
    0|0
    • tanıdıklarım arasında farklı yerlerde okuyanlar var derste çekilmiş fotolar ve kızların hepsi baya bakımlı. Makyaj-kıyafet fizikleri zaten iyi. Kezban derken kastettiğiniz tam olarak ne yani bakım adı altında birden fazla durum var

• oda baya fazlaymış

• karşı cinste en nefret ettiğim şeydir..

• Çoğu öyle evet bir sürü hatun var ezik hissederler yoksa. dikkat etmeyenlerde kendileri hgibiyle gruplaşıyor. umurlarında olmuyor. malı olan kullanıyor işte aptallığa luzum yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır tabii ki de. Mesela ben aşırı bakımlı değilim. Hatta foto da paylaşmam pek. Makyajı açık kıyafeti hiç söylemiyorum bile. Rahat olmam lazım.

0|0
    0|0
  • Çoğu bakımlı evet.

0|0
    0|0
  • Çoğunluk öyle

0|0
    0|0
  • Bizim okul ozel :D galiba ondan :D podyum mubarek makyaj canta ayakkabi :D instagramda boy boy fotolar

0|0
    0|0
    • sende öylesin o zaman?

• Eh azcik onlar kadar agir makyaj yapmiyorum

Yükleniyor...