Tok açın halinden anlar mı?

Tok açın halinden anlar mı?

Sizce tok açın halinden anlar mı? Nice aç insan var dünyada, hiç diyor musunuz biraz da biz yardımcı olalım. Elimizden geldiğince onlarında karnı doysun... Allah kimseyi birine muhtaç etmesin...

Güncellemeler:
Aç olan kimsenin umrunda değil...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Anlamaz. Bu Benım ıcınde gecerlı bız ınsanlar cok nankoruz gercekten Yedıgı yemegı cope dokenlere cok karsıyım o doktuklerı yemeklerle kac aıle doyar barı dokuyosun dokme bı kap suyla bı kap al dokecegın yemegı koy kapının onune barı hayvanlar faydalansın. Arap Kralının Turkıyeye Geldıgınde Harcadıgı parayla afrıkada kımse ac kalmazdı. Sıradan orta hallı vatandas ne kadar yardım edebılırkı bu sartlarda ama Devlet yonetenler trılyoner olanlar açları düşünselerdi açlık diye birşey kalmazdı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir keresinde iki gün aç kalmıştım, sokakta yürürken düşüp bayılıyordum nerdeyse, bir buçuk hafta geciken ödemeyi alıp yemek yediğimde midem yemeği kaldıramamıştı.

Bunu sürekli yaşayan insanları da anlayabiliyorum, ve kusura bakma da, anlıyor olmam kendilerini doyurma gibi bir sorumluluğum olduğunu düşündürmüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• anlamaz

0|1
    0|0
  • Zamanında açlığa düşmüşse anlar oda bir ihtimal

0|1
    0|0
  • Anlamaaaaazz