Arkadaşlar bugün okula gitmedim ve okulda kardeşim dediğim kızı yine kardeşim dediğim bir kız erkeklerin önünde rezil etmiş o da o an hiç bir şey yapamamış ve geldi bana ağlayarak anlattı şu an benim yapmam gereken ne sizce lütfen fikirlerinizi sunar mısınız?

Güncellemeler:
Kavga etmelimiyim?

0|1
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Git ağzını yüzünü dağıt.

1|0
    0|0
    • Ama o da çok samimi arkadaşım biz 4 kişi takılıyoruz eğer onu dışlarsak o da tek kalıcak fakat yaptığı bu hareketi hazmedemiyorum zoruma gidiyor şuanda içim içimi yiyor yarın görüşücez bakalım ne olcak bide ondan dinleyeyim olayı

• O zaman aralarını bul o rezil eden arkadaşın özür dileyip diğer arkadaşının gönlünü alsın mutlu olun. : )

En İyi Kız Görüşü

• İki samimi arkadaşın kavga mı etmiş birbiriyle yani?

1|0
    0|0
    • Evet üstelik o kız rezil ettikten sonra koluna girip dikkat çekme çabaları demiş bana gelip anlatınca deliye döndüm

• İkisini karşına alıp konuş uzlaştır. Sen pek karışma sadece aralarını düzeltmek adına yardımcı ol. Tarafsız yaklaşarak haksız olana haksız olduğunu anlat.

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır kavga etme

1|0
    0|0
  • Sakinliğini koru. Sahi yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence sende onu zayıf noktasından vur rezil et

1|0
    0|0
  • Çok zor bir durum...

1|0
    0|0
    • Aynen ikisiylede çok samimiyiz yani yediğimiz içtiğimiz beraber niye böyle birşey yaptı anlamıyorum

• Ben olsam olayı iki taraftan da dinler kim haklı ise onun yanında olurdum. Ama doğru olan bu mudur bilmiyorum. Umarım doğru bir karar verirsin.

• sahi, yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Fiziksel şiddet kesinlikle en son çare olmalıdır. Belli kurallar gözetilerek sözlü tartışma yolu ile çözülebilir. Kendimi gizliyorum çünkü ortamlarda söylemeyi sevmediğim senelere dayanmış olan dövüş sporu geçmişim var. Kesinlikle bu yola başvurmayan biri olarak bu kararımdan hiç pişman olmadım. Küfür dahi etmeden sorunların çözülebildiğini görebilirsin. Yeter ki insanlar birbirine tahammül edebilsin. Bir adım atarsan karşılığını alacaksındır. Bunları tamamen senin iyiliğini gözeterek söylüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kavga etme

1|0
    0|0
  • Kavgayla hiçbirşeyi çözemezsin gidip konuş ara bulucu ol.

1|0
    0|0
  • bence et gitsin dayak cennetden gelme :D

0|0
    0|0
  • İkisine de kardeşim diyorsun ama taraf tutuyorsun. Bence karışmamalısın.

0|0
    0|0
  • Adil davranmalısın

0|0
    0|0
  • Ergenleri almayın şu siteye

0|0
    0|0
Yükleniyor...