Sizce bu çerçeveyi nasıl yapabilirim?

Sizce bu çerçeveyi nasıl yapabilirim?

Arkadaşıma doğum günü sürprizi yapicam. Böyle bir çerçeve yapıp üzerine aysenin doğum günü hatırası yazicam. Sizce nasil yapabilirim ya da yapmali miyim?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• "Doğum günü hediyesi fikirleri" yarışması yapılsa bu fikir birinci gelmezdi ama en azından teselli ödülü alırdı. Bana soracak olursan günlük yaşantısında daha çok yer tutabilecek bir şeyler düşün. Tabii arkadaşın çerçeveyi anahtarlık niyetine kullanıp yanında gezdirecekse fena fikir değil.

En nihayetinde kararı verecek sensin. Eğer bu hem senin hoşuna gitmiş hem de bunun arkadaşının hoşuna gideceğini düşünmüşsen devam et.

0|0
    0|0
    • Ilk başta hoşuma gitmişti ama saçma gelmeye başladı o yüzden sorayım dedim. Başka bir fikrin var mi ne yapabilirm?

• Ben ilginç bir hediye olsun diye kupa bardağa arkadaşın komik çıktığı bir fotoğrafı bastırıp hediye etmiştim. İçine sıcak su doldurulduğunda resim beliren kupalardandı.

• Aa evet güzel fikir 😄

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar çok cüzzi bir paraya satılıyor yapıp uğraştığına değmez. Kardeşim oğlu için yapmıştı. Daha pahalıya mal oldu ona. Satın alsaydık 12.50.-TL. idi fiyatı :) :)

www.uygunhatiracerceveleri.com/.../28200794.jpg

0|0
    0|0
    • Nerede satılıyor özel yazi yazdiriliyor mu?

• Başka ne yapabilirim sence?

• EİG için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Matbadan renkli cikti al
    Mukavvaya yapistir
    Arkasini cıtalarla destekle
    Yere dikmek icin 2 demir cubuk kullan

0|0
    0|0
  • hıı bak bunu parti malzeleri satan yerde sarılırr :D yeğenim diş çıkartıncada bundan yaptırmıştım

0|0
    0|0
    • 20 yaşında birisi için fzla mi saçma olur?

• neden öyle olsun canım :) mesela nişanlarda kızların bekarlığa veda partilerinde düğünlerde doğum günlerinde yapılan bir şey son zamanlarda çok moda :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapmak istersen basit birşey mukavva renkli desenli kağıtlar ve harfler için ewa kullan gayet orijinal durur kırtasiyeye uğrayınca farklı figürler bile bulursun eklemek için

0|0
    0|0
    • Ewa nedir?

• Teşekkürler

• Rica ederim :)

• bence itici ama a3'e çıktı yap kartona yapıştır kes

0|0
    0|0
Yükleniyor...