Arkadaşlar önceden bir kızla olayım oldu kız bizim sınıftandı biraz kavgacı bir kız bende bir sene sonra suratını?

görmüycem kafam rahat olsun diye kızla hiç kavga etmedim konuşup kavga durumunu ortadan kaldırdım sert sert bakışlarıda gitti hatta şu sıralar hiç suratına bakmıyorum bile ama bugün ben sınıfa girdiğimde kızlar en arkada oturup birinden konuşuyorlardı ben girince ses yükseldi yan sınıfa girip dedikodusunu yapıcam yüzüne gülücem felan diyordu biri diğerleride bunu dinliyorlardı sonra ben çantamı almak için girmiştim zaten alıp çıktım sizce benim hakkımda konuşuyor olabilirler mi hiçbir şekilde onlarla muhattap olup sinirlerimi bozmak istemiyorum siz olsanız ne yapardınız?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Döverdim

0|0
    0|0
    • Kavgacı bir karakterim yok kavga etsem önceden ederdim sadece ben onları kale almazken onlar neden bu kadar taktı bana ona sinir oluyorum

• Ben aynı şekilde devam etmeyi düşünüyorum çünkü onlarla muhattap olmak hiçbir şekilde konuşmak istemiyorum zaten onların olduğu tarafa bile bakmıyorum. Sencede en mantıklısı bu di mi

Yükleniyor...