Eşcinsel bir arkadaşınız olsa ne yaparsınız?

Eskiden çocuk olduğum için kimse bilmiyordu cevrem çok genisti şimdi büyüyünce gay olduğumu anlayan bilen tüm arkadaşlarım tek tek benimle arkadaşlığını bitirdi siz arkadaşınızın eşcinsel olduğunu öğrenirsiniz ne yaparsınız

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşımın eşcinsel olması beni ilgilendirmediği için onun hakkındaki düşüncelerim değişmezdi. Ben insanları cinsel tercihlerine göre sınıflandırmıyorum. Seni bu yüzden sevmiyolarsa ve arkadaşlıklarını bitiriyorlarsa, boşver derim. Çevrende böyle insanlar olacağına, hiç olmasınlar daha iyi. Seni sen olduğun için seven kişiler elbet çıkar karşına.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir dünya var öyle arkadaşım seninkiler arkadaş değilmiş boşver baksınlar yoluna herkezin kendi tercihi saygı duymayanla zaten muhattap olma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlar arkadaş falan değil dostum, gitmeleri de iyi olmuş kimin ne mal oldugunu anlamış oldun. Bak keyfine.

0|1
    0|0
  • bende bitiririm eşcinsellere yok

0|0
    0|0
    • Yanlış anlama sadece merak ediyorum, farklı görüşteki birini dinlemek isterim bu sebepten soracağım. Arkadaşının cinsel tercihi seni ne gibi bir şekilde etkileyebilir? Neden biri eşcinsel diye arkadaşlığını bozasın ki?

• @siyahbalık benim görüşlerim sana nasıl kaba geliyorsa , senin eşcilsellere karşı konuşmanda ban kaba geliyor

• Her neyse, madem anlaşamıyoruz zorlamaya gerek yok. Tekrardan iyi günler.

• Sevisirdim.

0|0
    0|0
  • Kadınlar gayleri sever genelde

0|1
    0|0
Yükleniyor...