Sizede hiç böyleleri denk geldi mi :D :D ? yanlış anladınız mı :D?

bugün yolda gidiyordum. dün de canlı bomba nasıl fark edilir diye yazı okumuştum. neyse sabahın 6sı yoldaydım. önüme sakallı , siyah sırt çantalı ( çanta bayağı dolu gibiydi ) siyah giyinmişti adamın çantası bile siyah :D , ve kilolu 28 - 27 yaşlarında bir gençti. sonra göz göze geldik. tipide araplara benziyordu. yavaş yavaş , ağır yürüyordu. içimden dedim kesin bu beni patlatacak. sonra hızlı hızlı gitmeye başladım. o da kendi yoluna gitti. muhtemelen turistti 😂 ne düşünmüştür garibim acaba ben bakarken :D :D sizede hiç böyleleri denk geldi mi :D :D? yanlış anladınız mı :D? sizede hiç böyleleri denk geldi mi :D :D? yanlış anladınız mı :D?

Güncellemeler:
adamla bir canlı bombayı yan yana koy arasında bir fark olmaz. korka korka gitmiştim. bir tek adamla ben vardım zaten adam artık niye beni patlatacaksa bir sürü dolu yer varken :D :D sizinde oldu mu böyle durumlarınız? :D
sigara içen sakallıyıda yeni görmüş oldum.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben böyle bir durumla karşılaşmadım ama karşılaşsa idim yavaştan uzardım oradan ve hemen 155'i arardım kesin. Durumu izah ederdim ondan sonra onlar ne yapması gerekiyor ise onu yaparlardı. En azından böyle bir durum varsa ben ihbarımı yapmış ve içim rahat etmiş olurdu :) Yanlız benim fotoğraf çantamda siyah benide böyle bombacı falan sanırlar mı acaba.

1|0
    0|0
    • yok sanmazlar , sakal bırak , göbekte bırak , yavaş yavaş ağır ağır sallana sallana yürü , sırt çantası tak , gözlerini kanlandır belki o zaman sanarlar 😂

• EİG için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu bir dönem her siyah giyeni metal dinleyeni satanist yapan kafayla aynı kafa yıllar geçti milletin kafası hala değişmedi

1|0
    0|0
  • senle göz göze gelebilmek için bendemi o taktigi uygulasam :)

1|0
    0|0
  • niye gülüyorsunki

1|0
    0|0
  • dikkat etmiyorum

1|0
    0|0
  • şu an adama acıdım kesin bu kız nasıl bir manyak diye düşünmüştür :D

1|0
    0|0
  • patladı gitti

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç denk gelmedi, böyle bir durumda naparım bilmiyorum. Karşı tarafa belli etmeden yavaştan kaçarım heralde :D

1|0
    0|0
  • Ben de yaşıyorum böyle durumlar. Bizi ve ülkeyi bu hale getirenlerin utanması gerek. Senlik bir durum yok.

1|0
    0|0
  • Hahahaha 😂😂😂 ben herkesi canli bomba olarak goruyorum zaten. Hep korkarim

1|0
    0|0
    • valla adam dikkatimi bayağı çekti ya. tıpkısının aynısı resmen :/ bir tek adamla ben vardım zaten adam artık niye beni patlatacaksa bir sürü dolu yer varken :D :D :D

• 😂😂😂 ayyy Allah korusun. Ne hale geldik ya yaziklar olsun

• Çok kötüsün😄

1|0
    0|0
  • Haha olmuştu :F

1|0
    0|0
Yükleniyor...