Yakın arkadaşımın davranışlarından hoşlanmıyorum?

meraba benim 2 senedir samimi olduğum bir sınıf arkadaşım var. sınıftada herzaman 5-6 kız birlikte takılırız. ama bu kız çok garip. ailesinin borcu var babası 10 lirayı cebine koymak için neler yapıyor kız beğenmiyor 10 lirayı. 70 tane erkekle aynı anda konuşuyo samimiyetten aşkım canım diyo oğlanlara, geçimsiz herşeyde kavga çıkarıyor hatasını kabullenmeyip başkasına suç atıyor, aşırı da yalan söylüyor. sosyal medyada okuduğu bir olayı bize kendi yaşamış gibi anlatıyor. yarışmada aldığı kıytırık ödülü millete türkiye 1. siyim diye yutturuyor yalanlarını yakalıyoruz her defasıda. arkadaşımız diye bişey demiyoruz ama canımızı sıkmaya başlıyor. ne yapmalıyım bilemedim bize karşı gerçekten iyi birisi ama çevreye pek yararı olduğu söylenemez.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sivaslı mı kız?

0|0
    0|0
    • 😄 niye tanıdık mı geldi

• önemli değil bende senin gibi düşünüyorum sıkıntı yok bende sevmem sivaslıları:D

• Adana Sivas Yozgat bunlardan uzak duracaksın çok tehlikeli kişiler hayat felsefem sende Acilen Sivas'ı terk etmeye bak tavsiyem 😇

En İyi Kız Görüşü

• Fazla samimi olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Rahatsız oluyorsan İlişkini kes bence merhaba merhaba o kadar. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhatabı kes derim sıkıntılıya benziyor..

1|0
    0|0
  • Gerçekten kötüymüş davranışları. Samimiyetinize güveniyorsan eğer bunu onunla konuşmalısın. Baktın hala aynı yavaş yavaş uzaklaşırsın.

0|0
    0|0
  • onunla konusmayarak onu cezalandrn belki düzelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...