Eşcinsellik bir hastalıksa kişinin tedavi olmak yerine hastalığıyla (eşcinsellikle) yaşamayı seçmeye hakkı yokmudur?

Eşcinselliğin hastalık olmadığına ve tedavisi olmadığına inanıyorum. Bence eşcinsellik bir hastalık bile olsa kişinin tedavi olmak yerine hasta yaşamayı seçmeye hakkı vardır. Örneğin bir kanser hastasının tedavi olmak yerine kanser hastası olarak yaşamayı seçme hakkıda vardır. ya da psikolojik rahatsızlığı olan birinin tedavi olmak yerine intihar etmeyi seçme hakkı vardır.

• Hastalığıyla (eşcinsellikle) yaşamayı seçme hakkı vardır
    85% (11)56% (5)73% (16)Oy Ver
  • Hastalığıyla (eşcinsellikle) yaşamayı seçme hakkı yoktur
    15% (2)44% (4)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyi hastalık olduğuna inanıyorum diyenlere de söylüyorum sizin neye inandığınız önemli değil eşcinsellik bir hastalık değil insanın doğasında var bu. eğer hastalık olsaydı zaten birçok kişi dışlanmak, şiddete uğramak, kendi bedenini kiralamak zorunda kalmak vs. yerine gider hemen tedavi olurdu.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye eşcinsellerin bu kadar konu olduğunu bir türlü anlayamıyorum.

Bu adamlar birleşip herkes eşcinsel olsun mu diyor? Birilerini taciz mi ediyor? Heteroseksüellere baskı mı yapıyor? Benim umrumda değil, ne yapıyorlarsa yapsınlar. Niye birilerinin umrunda oluyor?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eşcinsel im bu hastalık degil doğuştan gelen bir cinsel yönelim bem daha 7 yaşında farkettim bunu ve herhangi bir tacize uğramadim ya da ailem feminen yetistirmedi ailem birlikte yaşıyor ve aklım karışık değil hemcinsimë aşık oluyorum görün artık biraz okumaktan kimseye zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Yahu bunca zamandır hastalık hastalık diyorlar da ben kimsenin tedavi olup "ben iyileştim" dediğini ne gördüm ne duydum.

1|0
    0|0
  • hayır bir insan hasta halde yaşayamaz

0|0
    0|0
  • Eşcşnselliğe devam etsin yaşasın hayatını

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Aaaa ne günahmz var be :\

0|1
    0|0
  • Eşcinsellik hastalık değil, hormonlarla ilgili bir durum ve bunu hastalık olarak nitelendirmeyelim lütfen

1|2
    0|0
  • Bunun aynıs aseksüellik içinde gerekli sürekli toplum baskısı var veya insanlar inanmıyor bu içten gelen bir şey ve insanşarın dedikleri önemli değil, nasıl hissediyorsan öyle yaşa

0|0
    0|0
  • Evet eşcinsellikle yaşamayı seçmeye hakkı vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...