Nedir bu erkeklerdeki karaktersizlik meselesi?

Mesaj atar dururlar cevap alamayinca da veya terslenince kezbansin zaten diye mualamele yapmaları sorun burda kizda mi erkekte mi?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj atarken karsidaki kiz kezban degildi de cevap vermeyince mi kezban olus asdfa bazi erkeklerin red edilmeyi hazmedemedikleri icin acizlikten yaptiklari birsey :D gelismemis birakin onlari insanliktan bir haberler ;)
    cevap alamadiginda zaten mesaj bellidir. kufure ne gerek.
    bana niye bakmadin diye tecazvuz etmek gibi ruh sagligi bozuk insanlarin yapacagi sey bunlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ikiside olgun degildir. Kizlar mesela niye normal bir cvp vermiyorda, sirf egoyu yükseltmek icin, ters cevap veriyor. Erkekde ki de ayni durum, hazmedemiyor iste. Ikiside olgun degil :D

1|0
    0|0
    • Ilk isim terslemek degildi cevap vermemeyi tercih ettim

• Benim tanistiklarim da 25-26 yasinda. Bazen aceba bunlarin ruhsal yasi 15 den sonra durdumu diyorum.. okadar sacma seylerle karsi karsiya geliyorum ki :D takma yani. Sinirlenmeye gerilmeye bile degmez

• Aynen sinirlenmeye bile degmeyecek insanlar var

Erkekler Ne Diyor 19

• sorma kızlardada oyle

1|0
    0|0
  • Kızı ya da erkeği türlü türlü insan var sitede inanki, zararlı olanı engelle gitsin..
    ama sitede düzgün insanlar ve arkadaşlıklarda kurulabiliyor imkansız değil yani ;)

1|0
    0|0
  • Erkekte.

1|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş

1|0
    0|0
  • Kendisini de hayat görüşünü de hiç sevmem ama nfk bir Sözünde " kişilik cinsiyet değil şahsiyet meselesidir " demiş. Davranışları kişisel görmek gerek dili ırkı dini cinsiyeti olmaz bence

1|0
    0|0
  • hangi kız, hangi erkekten bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • mesaj atmak arkadas olma isteği ayıp değil de terslemek andavallık

1|0
    0|0
  • Mesaj atar dururlar cevap alamayinca da

1|0
    0|0
  • İstemiyosan cevap atmazsın veya söylersin. Kezban diyemez ama çoğunuz "üff snne be slk. s. s" yapınca kezban oluyosunuz.

0|0
    0|0
  • Kizlarda oyle gecen dengesizin birine denk geldim

0|0
    0|0
  • Yok cins farketmez karakterde bitiyor mesele

0|0
    0|0
  • Harbiden kezbansın be a q genelleme yapma velet.

0|0
    0|0
  • Sen deki bu "EGOLADY" Ne peki ;)

0|0
    0|0
    • Bende ego olmadigina eminim burda bunlari yazmam sadece soru amaçlı baska birseyi yok

• bu yüzden mesaj atıp popo kaldırmak yerine, onların gelmesini beklemek daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Bence kizda siz bunlari kafaya takmayin yeter

0|0
    0|0
  • Kızlarda nezaketi elden bırakmamalı. Tanımak isteyene yardımcı olmalı

0|0
    0|0
  • Sorun kızda, cevap vermesini bilmediği için.

0|0
    0|0
    • Aninda kezban muamelesi yapmak ne kadar doğru bir cevap peki

• gariplik birşey yok, taraf tutmaya gerekte yok, dünya üzerinde kadınında erkeğinde aşağılık olanı vardır, erkeklerde bu oran daha fazla'dır. Ben erkek olduğum için aşağılık insanların tarafında olacağım anlamına gelmiyor

• Anlıyorum olmayın da zaten

• Bırak allasen şöyle erkekleri yaw

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...