Evler dipdibe sesleri duymamak için çare yokmu?

Merhabalar ;) bu memlekette binalarda daireleri Yanyana yapıyor duvarlar bitişik! Komik bir soru ama her sabah alarm gibi Seslerine uyanmaktan sıkıldım, birde yan dairede 3küçük çocuk anne ve baba Batmanlı aile var uyardığım halde ceza rep yapar gibi konuşuyorlar 😮 Ben korkarımda onlardan😀😀 bu sıkıntıyı yaşayanlar var mı?😀😀

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• :D ahh ahhh
    mütahitler malzemeden çala çala yaptıkları için yan binadan
    alt üst komşudan canlı yayın kaçınılmaz :D
    düşün iyiki yatak odaları bitişik değil sana yoksa daha neler duyardın :D :P

1|0
    0|0
    • Kadın 9ayda bir hamile Zaten

• Aynen 😊 Yakında kendi evimize çıkcaz zaten !! Bütün bina doğulu😀 Batman'a gitsek daha azdır buradan

• Allah sabırlar versin walla ozaman umarım kurtulursunuz biran önce
      Bina kadar komşularda önemli yaa bence :(

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir durum.. bak ne diycem : ses gecirmez kumaslar var.. odalardan birini bunlarla kaplat ;) sessizlik istediginde o odaya gecersin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çare yok :D

1|0
    0|0
  • Vallahi maalesef toplu yaşam alanlarını bilmeyen bir sürü insanı bir aray getirdiğinde sonuçlar ortada ben apartmanda tavuk besleyenleride gördüm hemde 1 tane değil 10 -15 tane))

1|0
    0|0
  • olmaz olurmu yan tarafımda oturan bayan öğrencilerin osuruk sesleri bizim banyoda adet senfoni yapıyor aynı şekilde muhtemelen bizim osuruk sesleride orda senfoni yapıyordur.

1|0
    0|0
  • sizde apartmanı satın alın

1|0
    0|0
  • Tıkaç kullan

1|0
    0|0
  • Yalıtım ile alakalı bizi hep mütahitler bu hale getirdi...

1|0
    0|0
  • eee, müstakil ev bunun tek çaresi :)

1|0
    0|0
  • Bende yan komşunun gece inlemelerini duyuyorum :)

1|0
    0|0
  • ben üst kattakilerin titreşimini duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Ee şampuanlar pahali, hacı

1|0
    0|0
  • Apartmanda yaşıyorsan katlanmak zorundasın. Emin ol zaman zaman onlar da senin için aynı şeyi düşünüyor ama dediğim gibi karşılıklı saygı ve hoş görü olacak yeri geldiğinde rica edeceksin dikkatli davranacaklar.

0|0
    0|0
    • İki kişilik ev! Ses konusunda biz düşünceliyiz merak etme! Karşılıklı hoşgörü onlara karşı ancak susarak ya da oda değiştirerek oluyor her sabah yatak odasından oturma odasına sürükleniyorum!

• G. ri zekalımı😀😀😀 noktalama işaretlerinin eğitimini al! Atarlı konuştuğumun değil orda sana birşeyler iafade çalıştığımın göstergesi !!!

• Şidmi sen " BATMAN"lı diye neden belirttin?

0|0
    0|0
    • Konuşma şekillerinin sabah sabah çoluk çocuk ne kadar çekilmez olduğunu ve güzelce uyarmama rağmen hala yapılıyor! Hayır resmen bilerek yan yana plan odada tek tek alfabemi bişey öğretiyor biliyor bizim evde olduğumuzu😀

• Cümlendede bişey anlamadım 😀

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahhaahhaahhashhaaaaaahh :) güldüm yaaa :-)

1|0
    0|0
    • Gülme ya banyoya giriyorum banyo Yanyana yatak odası Yanyana! Birde yatak odasına çocuk odası koymuşlar aboooww sabah sabah Kürtçe alfabeyi öğretiyor çocuğuna bende öğrendim

• Benim odamın üstünde üçüzler kalıyor ordan oraya koşturup duruyorlar yok hiç durmuyorlar :D

1|0
    0|0
  • Nasıl seks yapıyorlar acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...